30 березня в студії йоги «Vedalife» відбудеться незвичайний поетичний вечір. Незвичайний він тим, що це, по-перше, гастролі мінських поетів, по-друге, презентація книги віршів. Погодьтеся, у наш час слова «гастролі поетів» і «презентація віршів» звучать не дуже звично.

Як не дивно, не всі читають детективи і дивляться телевізор, деякі читають і пишуть вірші. Наприклад, Льоша Рай видав і привезе до Києва книгу «The book of dreams», чи то пак «Книга мрій», або навіть «Книга сновидінь», а значить, якщо ми зберемося послухати Льошу і його колегу Діму Олійника, то можливо, завдяки силі мистецтва які-небудь наші мрії збудуться, а сновидіння втіляться в життя?

Крім віршів білоруські гості, які відвідають Київ у рамках досить щільного гастрольного туру, будуть читати розповіді, а також подарують нам історії про своє життя в дорозі, адже дорога для гастролюючого поета - своєрідний будинок, шлях натхнення.

Поезія Льоші і Діми досить відверта, радикальна, і, можливо, не дуже припаде до смаку суворим критикам і нашим бабусям. Але навіть наші бабусі колись були дівчатами і любили вірші про кохання - майже такі ж, як ті, які везуть до нас Рай і Олійник. А для тих, хто любить сучасне мистецтво, вхід практично обов'язковий, а ціна питання - всього 30 гривень.

Ціна збірки, треба сказати, теж 30, так що заздалегідь готуйте 60 - якщо ви дійсно цінуєте сучасну поезію, то не пошкодуєте!

Почитати вірші:
Олексій Рай: http://vk.com/alexeyrai
Дмитро Олійник: http://vk.com/dimaoliynik

Студія йоги «Vedalife» – це нове місце для приємного проведення часу в центрі Києва. І йога – це далеко не все, чим тут можна займатися. Щотижня в студії відбуваються лекції, семінари, майстер-класи, а щосуботи – концерти найцікавіших і найяскравіших гуртів. Зал «Ямуна» – це затишне приміщення, в якому вечорами горять свічки, а на стіні йде кіно. Це місце, де збуваються солодкі мрії дитинства.

Дата: 30 березня 2013
Початок: 19:00
Адрес: Київ, вул. Гончара, 90/92, тел. (044)3604690 та (093)8756109
Вхід: 30 грн

Презентація книги Олексія Рая