8-10 вересня 2017 у селищі Поляна на Закарпатті вже вдруге відбудеться музичний еко-фестиваль POLYANA Festival. Територія фестивалю розташована у живописній долині, що пролягає серед Українських Карпат. Можливо, саме тут у прадавні часи жителі навколишніх селищ збиралися для своїх магічних ритуалів. У ХХІ столітті історія повертається - гори сповняться тією музикою, на яку вони чекали багато років.

- це місце, де справді можна відпочити. Насититися потужною енергією карпатських гір, неймовірною красою осіннього лісу, живильними силами справжньої мінеральної води. Та неперевершеною музикою, що відповідає саме цьому місцю сили.

Посеред гір зіграють унікальні музиканти:
Onuka - найбільш успішний фольктронік-проект в Україні.
Solar Fields - ембієнт та органічний чілаут з індустріальним присмаком від шведського мультіінструменталіста Магнуса Біргерсона.
Fanfare Ciocarlia - яскрава суміш румунського фольклору, американського свінгу, турецьких та арабських наспівів від балканського брас-бенду.
Thomas Schumacher - DJ, продюсер та композитор з Германії, що вдало популіяризує андеграунд-техно.
Вагоновожатые - вони називають себе робітниками трамвайного депо, але насправді це досвідчені і талановиті музиканти, якими пишається весь український музичний світ.
Beissoul & Einius - дивовижна харизма, пластика, гіпнотична електроніка і сюрреалістичні костюми від двох обдарованих литовців.

А також гурти Yuko, Drum Ecstasy, Atmasfera, Kadnay, Sun Groove, The Вйо, Zapaska, Derrick & Tonika, Semmar, Zagreb, Black Balloon, mandarinaduck, Oy Sound System, Ptakh_jung, Me’leron, Piano, nousinthis, Inkushuk, Spinalonga Street.

Цього року у Поляні збільшиться кількість концертних майданчиків та збагатиться палітра музичної стилістики.
● Main Stage – не просто залишиться із атмосферними world-music та витонченою актуальною електронікою, а й доповниться третім днем живого потужного міксу цих стилів.
● Night Stage – здивує спеціальними гостями та тематичним лайн-апом.
● Нова Forest Stage на гірській полонині приверне увагу шанувальників indie- та альтернативної культури. Також ця сцена матиме вільний вхід для того, щоб ознайомити якомога більшу кількість місцевих жителів та туристів з молодою українською сценою.

Окрім музики, на гостей фестивалю чекають наступні зручності та активності:
● кемпінг для бекпекерів та автолюбителів;
● фудкорти із смачною закарпатською їжею та стравами найближчих країн Східної Європи;
● бари зі смачними коктейлями та напоями;
● гостинні волонтери, які знають, що і де відбувається;
● культурологічні та туристичні активації щодня;
● цікаві екскурсійні програми по найкрасивішим місцям Закарпаття.

Ната Жижченко, Onuka, учасник фестивалю: “Завдяки Polyana Fest люди зможуть побачити прекрасну Україну - що вона казкова та багата на свою особливу красу. Це все знаходиться з нами поряд, хоча більшість українців літає відпочивати за кордон. Тому ми і не бачимо наших надзвичайних фортець, не знаємо про дива природи. І це недалеко, це поруч із нами. Polyana Fest - це дуже красиво та натхненно. Є можливість багато ходити пішки, спостерігати, як пасуться вівці, збирати ягоди, пити цілющу воду прямо із джерел, а ввечері та вночі віддаватися музиці.”

Вже другий рік фестиваль підтримує місцева Полянська територіальна громада. Голова громади Іван Іванович Дрогобицький переймається розвитком туристичних напрямків у регіоні та максимально сприяє організаторам Polyana Fest у налагодженні місцевих комунікацій та локальної інфраструктури.

“Це майданчик для відкриття сучасної української музики европейською аудиторією. Також це знайомство українців з культурами народів, що нас оточують. Бо ми запрошуємо дуже цікавих іноземних артистів і робимо такий культурний обмін. Вечорами в горах слухати world music, етно та електронну музику - це неймовірно сильні враження. Ми не обирали вектор комерції, ми обрали вектор краси. Саме тому, ми збираємо найкрасивіших людей та найкрасивіших митців у найкрасивішому місці" - стверджує засновник фестивалю Євгенія Стрижевська.

Абонементи на фестиваль та у кемпінг 200-800 грн: www.polyanafest.com.ua