З 31-го травня по 1-ше червня 2014 в Україні пройде Другий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST». Цьогоріч у фестивалі беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з 13-ти країн світу: Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, України, Хорватії та Японії. Хедлайнер – відома співачка та композитор Джамала.

Тема «О-FEST 2014»: оперета та традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

Фестиваль стартує 31 травня у центральному парку м. Буча широкомаштабними акціями, серед яких: виставка народних ремесел та виставка картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних і танцювальних колективів, концерт камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги та чимало новацій.

31 травня 2014, 14:00
Проект "PoezoFonia 2.0": літературно-музичний діалог "Ad Verbum”
м. Буча, Центральний ландшафтний парк, Сцена "У старого дуба”.

Учасники:
- Олена Степаненко - українська поетеса, музикант.
- Антон Полунін - поет, музикант.
- Олена Герасим`юк - українська поетеса.
- Павло Коробчук - український поет, публіцист і музикант.
- Максим Коломієць - Композитор та гобоїст.

Модератор: Поліна Городиська.
Організатор: Літературний портал "LITFEST"

Вхід на літературно-музичні читання - вільний.

Як дістатися?
Від станції метро "Академмістечко" Їхати автобусом №381 до зупинки "СТО", або зі станції Метро Героїв Дніпра на 421 маршрутці. Багато маршруток до міста Буча nfrj; ходять від метро Святошино. Вхід в Бучанський міський парк розташований з вул. Інститутської, 10.

PoezoFonia