Другий офіційний кліп Христини Соловій знято на лемківську пісню «Под облачком», що увійшла до дебютного альбому співачки «Жива вода» (реліз альбому відбувся 22.09.2015).

Для Христини ця пісня є особливою, бо, за її словами, саме завдяки їй вона дізналася про своє лемківське походження, вперше почувши її у 11 років.

Христина Соловій: «Пісня «Под облачком» стала символом моєї любові до Лемківщини. Саме почувши її, мама розповіла мені про наше лемківське походження, про людей з дивними звичаями і такою милою, місцями чудною, говіркою. Багато із тих людей мені не вдалося знати живими. Але я завжди можу відтворити в уяві їхні образи, що мені тоді навіяла ця пісня - чи не найдорожча для мене пісня-портал і нерозривний містичний зв'язок з моїм корінням».

Режисер відео Яна Алтухова (Red Glass production) зазначає, що в цій пісні, абсолютно магічній, є щось від історії, яка викладена в геніальних «Тiнях забутих предкiв»: любов, що здатна перемогти навіть смерть, тяжіння, вир, невловима магія людських відносин.

Яна Алтухова: «Те, що дія повинна відбуватися в справжньому лісі, вночі, було зрозуміло відразу. Трохи пізніше виникла ідея, що наша героїня - це чарівна мавка, яка живе в тому самому лісі з "Лісової піснi". За допомогою технології 3D маппінгу ми створили для неї новий нереальний світ, в якому вона й оселилася, вигадали для неї друзів-духів, рослини, квіти, дали можливість керувати силами природи - водою, вогнем, повітрям.

Цим кліпом ми хотіли передати магію слів пісні «Под облачком» і неймовірну атмосферу української міфології»
Переглянути відео «Под облачком»:

Зйомки кліпу проходили липневої ночі 2015 року у справжньому лісі під Києвом та на озері, що перетворилося на казкове, зачароване місце. А от випробування, що випали на долю співачки під час зйомок, були абсолютно реальними. Ніч видалася не найтеплішою і під ранок, коли проходили фінальні зйомки в озері, а температура води й повітря не перевищувала 10-11 градусів, Христина буквально заклинала сонце, нарешті, зійти.

Нагадаємо, перший кліп на авторську пісню «Тримай» Христини Соловій привернув величезну увагу не лише в Україні. За перший місяць відео переглянули понад 1 млн разів на каналі співачки на YouTube.