Ввечері, 6 липня, у пабі «Бочка» виступив чудовий акустичний гурт ПНД зі своїм дебютним альбомом «Два аккорда». ПНД являє собою спільний проект Прозорова та Джимбо. Проект досить молодий, хоча вже встиг назбирати низку прихильників, про що можна судити, з натовпу, що перебував на концерті.

Місця за столиками не було. Тому люди, які приходили вже пізніше, йшли одразу до сцени. Там же розмістилася і преса. Протягом концерту, люди підіймалися з за столу і ставали на стільці, аби не тільки чути, а й бачити. Був правда телевізор, який транслював концерт, але він не передавав того емоційного піднесення і енергії, що були під сценою.

Збоку сцени, стояла камера, яка записувала весь виступ гурту. Кремезний Прозоров співав досить ліричні і чуттєві пісні, які тонкою лінією пронизували душу кожного, хто там перебував. Примою стала пісня «После дождя». Вона така терпка і водночас пронизлива. Взагалі. Всі пісні з альбому досить глибокі і емоційні, такі, що торкають душу і розум.

ПНД

Одна за одною лунають пісні: «СУ (Ванная)», «Клофелин», «Ток-Мак (Симфония)», «Колискова», «Умираю» та інші. Також лунало декілька нових пісень.

Спеціальний гість – Катя Гапочка. Разом з нею вони виконують пісню «Зависла». В поєднанні з жіночим вокалом вона звучить ще краще і завзятіше.

Під час перерви між піснями, один з шанувальників звернувся до Васі з проханням, аби він попрохав усіх сісти, на що він відповів так: «Зачем людям садится? - им нужна свобода». Достойна і цікава фраза.

ПНД и Катя Гапочка

По закінченні Прозорову подарували квіти. ПНД це не ТОЛ, але в деяких фанів певне ця лінія не розмежовуються і вони все ж сприймають Васю як вокаліста не ліричної групи, аж ніяк. Протягом концерту Василь наголошував на тому, а би в залі була повна тиша і «кобили» не ржали там, бо це є не повагою до вситупу музикантів.

Не хто звісно не хотів відпускати музик, а тому коли ті пішли зі сцени, почали їх кликати на біс. І вони повернулися. На біс лунають декілька вже зіграних пісень, так як, за словами Прозорова нових ще немає.

Автор: Борцов Олександр
Фото: Прогонний Юрій