Всіх охочих отримати подвійну порцію нової української музики запрошуємо 19 листопада у арт-простір MEZZANINE. У цей вечір київська публіка матиме шанс почути ще не випущений міні-альбом львівського гурту Плесо та останній виступ в цьому році від команди Black Maloka.

І тепер трохи познайомимо вас з головними героями цього дня.

Плесо

Досить довго, з 2006 року, цих музикантів знали як Dalai Lama. За цей творчий період вони встигли випустити дебютний альбом «Six Turtle» (2009) та відіграти на головних сценах фестивалів, але потім хлопці вирішили зробити паузу та розійтись, зайнявшись своїми справами та проектами. І лише роки півтори тому повернулися з новою назвою, інакшим звучанням та україномовними піснями. Впродовж цього проміжку часу накопичувався свіжий матеріал і справа дійшла до запису поки ЕР, реліз якого планується на кінець листопада.

Black Maloka

Київський гурт, в багажі якого вже є дебютний повноформатний альбом «Shangri-La» (2015). Зараз, в оновленому складі, музиканти готуються до запису вже другого лонгплею , вихід якого назначений на 2017 рік. У їх музиці водночас можна почути багато знайомого, мотивів брит-попу 60-их та 90-их років , і щось свого у настрої пісень.

Де: Київ, Mezzanine, вул.Нижньоюрківська 31
Коли: 19:11, 19 листопада 2016
Білети тут