Korn і NOFX нещодавно були додані до вже досить престижного лайн-апу Sziget Festival 2014. Це означає, що на Main Stage всі міжнародні виступи вже затверджені. Sziget також запустив новий мобільний додаток фестивалю 2014, який містить у собі детальний щоденний розпорядок вже оголошених програм. До початку залишилося всього лише 52 дні!

Острів Свободи радий знову приймати героїв nu metal Korn, які розкачають Головну сцену у п'ятницю. Переможці Grammy, вони продали більше 35 мільйонів альбомів по всьому світу. Дванадцять з їх офіційних релізів досягли першої десятки Billboard 200, а вісім – були визнані платиновим або мульти-платиновим. Їх останній альбом, «The Paradigm Shift», був випущений у жовтні 2013 року.

Ще одне чудове доповнення до лайн-апу – NOFX. Панк-рок-комбо з Лос-Анджелеса видали 12 студійних альбомів і продали більше 6 млн. записів, що зробило їх одним із найуспішніших незалежних гуртів усіх часів. Звук NOFX різноманітний завдяки використанню елементів панк-року, скейт-панку, мелодік-хардкору, ска-панку та інших музичних жанрів. Це більше, ніж уже звичні «секс, наркотики та рок-н-рол»!

Крім того, Angel Haze, новачок хіп-хоп сцени, також стане артистом Sziget цього року! Angel надзвичайно помітна в хіп-хопі з 2009 року і найбільший спалах її популярності прийшов зовсім недавно, коли вона підписала контракт з Universal Music Group, ставши їх найновішим артистом. Її музика – ковток свіжого повітря для тих, хто обожнює хіп-хоп.

The BossHoss давно зарекомендували себе як артисти з одним із найбільш інноваційних і вражаючих живих виступів у Європі. Гурт із семи людей в попередні сім років показав незліченну кількість живих шоу, що не могли не запам’ятатися меломанам з усього світу. У несподіваному поєднанні кантрі, панк-року, блюзу, гранжу 60-х років і рокабіллі вони створили свій власний унікальний рок-н-рольний бренд. Відвідайте їх концерт цього року на Острові Свободи!

Новий мобільний додаток Sziget вже готовий і його можна абсолютно безкоштовно скачати усім користувачам IOS та Android! Протягом наступних 3-х днів докладний розклад вже оголошених виступів буде доступний виключно у цьому додатку, тому переконайтеся, що ви маєте можливість якомога швидше його завантажити.

Мобільний додаток Sziget:
- Ознайомся з усіма артистами, слухаючи їх музику через мобільний додаток
- Переглядай програму за днем, датою, місцем проведення, алфавітним порядком
- Створи свій власний план з твоїх улюблених програм та синхронізуй його з веб-сайтом Sziget + своєю facebook-сторінкою
- Отримуй повідомлення до початку програми
- Знайди себе, сцени та різні майданчики на інтерактивній мапі
- Шукай приховані скарби фестивалю: розваги, мистецтво, різноманітні заняття
- Отримуй повідомлення з найсвіжішою інформацією, читай новини щодо Sziget
- Перевіряй фотографії та дивися відео.

Sziget 2014