Столичні рокери «Pick-Up» визначились із остаточною датою виходу свого дебютного повноформатного альбому. Платівка під назвою «Реальність» побачить світ 20 травня цього року. Відомо, що на диск потрапило 12 композицій, серед яких буде два інструментальних треки.

Працювали музиканти над платівкою впродовж останнього року. Запис було зроблено на студії «MusicBall», а саунд-продюсером виступив вокаліст групи Костянтин Леонтович.

«Не дивлячись на те, що усі пісні були створені в різний час, їх об’єднує спільна ідея любові та весняно-романтичний настрій. Саме це і стало основної причиною випуску альбому навесні, – розповідає Костянтин. – Наш альбом несе у собі потужний меседж, зрозуміти який зможе кожен, хто його прослухае від початку до кінця».

За попередньою інформацією платівка буде випущена на фізичних носіях. Разом з тим цифрову версію альбому можна буде придбати в iTunes Store та в багатьох інших інтернет-магазинах по всьому світу. Цікаво, що цифрова версія альбому міститиме кілька бонус-треків.

Обкладинку для альбому зробила дружина лідера гурту Аня Леонтович. Переглянути процес створення обкладинки можна за цим посиланням http://www.youtube.com/watch?v=TytWPjpClAk

Нагадаємо, що цього року "Pick-Up" вже тішили своїх слухачів EP «Акустичне Різдво», до якого увійшло три оприлюднених раніше композиції. Щоправда на міньйоні вони отримали нове акустичне аранжування.

реальністьТрек-лист альбому «Реальність»:

01. Вектор
02. Де Мій Світ
03. Дівчина З Голлівуду
04. Баскетбол
05. Прозоріше Води
06. Бувай Мій Страх
07. Час (передмова)
08. Час
09. Зізнання
10. Безпритульний Світ
11. Обираю
12. Бачити