Майже рік пройшов з останнього концерту гурту АнтитілА в Харкові. І в перший день весни хлопці подарували харків'янам запальний концерт, який зібрав аншлаг у КОРОВІ. Тур на підтримку нового альбому під назвою "Мова" охопив 17 міст України і тисячі людей, які вже були та ще будуть на концертах музикантів.

Вже за годину до концерту біля почали збиратися перші слухачі. Розігрівати публіку прийнялися хлопці, яких багато хто вважає найбільшим відкриттям харківської рок-музики останніх років - "We are!!".

Британське звучання в найкращих традиціях "Franz Ferdinand", "The Subways" швидко розворушили людей. Треки "Clap-Clap", "You Can Do Everything" як найкращий енергійний напій наповнили драйву і до того вже нетверезі тіла натовпу. Виконавши 5 пісень хлопці виконали свою місію і залишили сцену, на якій дадуть сольний концерт вже у квітні.

АнтитілА у Харкові

Переважно, як і на більшості концертів гурту, більшість публіки складали дівчата, яких всього в залі було того вечора в співвідношенні 3 дівчини на одного хлопця. Хоча і останні фанатіли не тільки за себе, а ще й за "того хлопця". В самому кінці залу троє хлопців весь концерт намагалися перекричати не тільки Тараса Тополю, а і усіх, хто був попереду них.

АнтитілА у Харкові

Розпочався концерт з, як раз таки більш хлопчачої "Смотри в меня в упор", за якими пішли пісні виключно зі старої програми - "Бери своє", "Рожеві Діви", "Невидимка", "Невеста", "Біла ворона". Після них вже пішла лірика, серед якої були презентовані більшість пісень з альбому "Мова". Перший день весни був по-справжньому спекотним, тому підтвердженням стали запальні рухи дівчат як і під повільну, так і під енергійну музику.

Найбільше здивування викликала кардинальна зміна зовнішності Дениса Швеця, який перевтілився з брутального вікінга в хлопця-растамана. Але і без того у залі було справжнє море, бо дівчата, як говорять - "тєклі" від всього що відбувалося.

АнтитілА у Харкові

Обираючи пісню на біс, хлопці запропонували лірику чи драйв. На жаль для хлопця з крутими вусами був обраний драйв, який закінчився бурхливими оплесками. Сам же концерт став, мабуть, найкращим подарунком для багатьох, хто захотів зустріти перший день весни з радістю та шаленістю, а нам же залишається тільки чекати наступного концерту "АнтитілА" в Харкові.

Автор: Соколець Іван
Фото: Геньбач Богдан

Також цікаво:
АнтитілА продовжують тур містами України
АнтитілА розпочали свій тур «Мова» зі Львова