22 вересня 2012 довгожданий «ГОГОЛЬФЕСТ», що оселиться у Києві на території закинутої промзони вибухне театром і музикою. Незабутньою стане його перша ніч – цілий паралельний світ, у якому винахідливість і божевілля зіткнуться пліч-о-пліч, адже у Київ прямо з Канади приїде «Venetian Snares»!

Цей псевдонім належить кремезному канадцю Аарону Фанку (Aaron Funk), відомому на весь світ своїм радикально експериментальним звучанням та сміливим поєднанням жанрів. IDM, industrial, glitch, gabber, нестандартні тактові розміри, більше 40 альбомів за 10 років музичної діяльності. Фанк – один із провідних виконавців breakcore. Найчастіше його творчість згадують поруч із музикою «Aphex Twin», «Squarepusher», «Bong-ra», хоча всіх слів забракне, щоб змалювати цей феномен. «Venetian Snares» треба чути наживо, що і вдасться вперше зробити киянам.

Цієї ночі також звучатимуть гості «ГОГОЛЬФЕСТУ»: «The Truvibe», що трансцендентно поєднує acid electronic та glitch-ритми, «Submatukana» з жорсткою ламаною ритм-секцією, глітчем і заграванням з акустичною та класичною музикою, представник напрямку українського darkside «Katwon», піонер breakcore-руху в Україні «Crusader b2b Qoo» та один з найяскравіших представників electronic-underground сцени «Broken Frequency».

Вхід: 100 грн | 90грн. за списком *
*Відправ НОМЕР свого мобільного та ІМ'Я на мейл vs@xxxwaves.org із позначкою «VS», або SMS з ІМЕНЕМ та позначкою «VS» на номер +380637665759. У день вечірки тобі 100% надійде SMS із твоїм «паролем» у списку запрошених. Так само можна відправляти НОМЕРИ та ІМЕНА своїх друзів. Список закривається за 6 годин до заходу.

ГОГОЛЬФЕСТ  VENETIAN SNARES