14 січня 2015 відбудеться презентація альбому-трибьюту та нової концертної програми від гурту ПЕРКАЛАБА «familia PERKALABA (tribute to Gutzula sound system)» за участю: Dakh Daughters, Dakha Brakha, Qarpa, The ВЙО, GrozovSka Band, ВІЙ.

Оркестр Радості і Щастя Перкалаба - це адепти гуцульської етно-ска-музики, музичні анархісти, що не визнають політичних копирсань, шоу-бізнесових миготінь та інших забруднювачів повітря. Щирі й невимушені діти гір, сонця і вітру.

Перкалаба - це химерні тексти, від яких зриває дах. Драйв і позитивна енергетика, що накочує величезними хвилями в зал зі сцени. Їх фірмовий - легкий, (само)іронічний і безтурботний стиль - gutzulroots не залишає байдужою аудиторію в Києві, Варшаві, Берліні чи Цюріху. Майже кожна ді-джейська вечірка Жені Гудзя з Gogol Bordello має в своєму плей-листі пісні Перкалаби. Відомий лондонський ді-джей Scratchy постійно ставить в своєму ефірі треки цього гурту.

Перкалаба є постійним хедлайнером одного з найвідоміших openair’ів України - Арт Поля. Такий ритуал, як європейський тур, вони здійснюють вже шостий рік поспіль, виступаючи у Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Австрії та Польщі.

Гідна українська відповідь сплеску популярності на Горана Бреґовіча, Бобана Марковіча і No Smoking Orchestra Еміра Кустуріци, Перкалаба почала свою діяльність у 1998 році. З того часу гурт став відомим і бажаним не лише в Україні, а й в Німеччині, Польщі, Австрії, Швейцарії та Нідерландах. Етно-рок фестивалі усього світу знають і чекають на Перкалабу знову, знову і знову. Подібно до Євгена Гудзя, до речі, одного з поціновувачів творчості Перкалаби, що пропагує джипсі-панк, гурт вигадав свій власний стиль - gutzulroots.

Afterparty: DJ'S Derbastler, Boochyaman

Дата: 14 січня 2015
Початок: 20.00
Адрес: Київ, клуб Атлас, вул. Артема 37/41

концерт Перкалаба