23 березня 2013 запрошуємо вас на перегляд фільму «Містер Ніхто» в студії йоги «Vedalife». Для вас: затишна атмосфера, великий екран і чаювання з друзями.

«Містер Ніхто» (англ. «Mr. Nobody») – фільм режисера Жако Ван Дормаля, що вийшов в 2009 році і розповідає про долю головного героя картини, Немо Ніхто, і про багато її можливих варіантів.

Немо прокидається у віддаленому майбутньому у віці 118 років і намагається згадати факти своєї біографії. Він розповідає про своє життя як про безліч паралельних справжніх життів, які він прожив. Будучи колекцією всіляких ідей, цей фільм, за словами режисера, задає питання, але не дає відповідей – сааме це було основою фільму. Головна ж проблема полягає в тому, що кожна людина змушений робити вибір, і не буває правильного чи неправильного вибору. Навіть, здавалося б, найневдаліше рішення може призвести до дуже щасливим наслідків і навпаки.

Студія йоги «Vedalife» – це нове місце для приємного проведення часу в центрі Києва. І йога – це далеко не все, чим тут можна займатися. Щотижня в студії відбуваються лекції, семінари, майстер-класи, а щосуботи – концерти найцікавіших і найяскравіших гуртів. Зал «Ямуна» – це затишне приміщення, в якому вечорами горять свічки, а на стіні йде кіно. Це місце, де збуваються солодкі мрії дитинства.

Київ, студія йоги «Vedalife», вул. Гончара, 90/92, (044)3604690, (093)8756109
Вхід: 20 грн

Перегляд фільму Містер Ніхто