В ніч з 29 на 30 вересня на Головній сцені фестивалю відбудеться заключна вечірка «ГОГОЛЬФЕСТ», мистецтва «своїми силами», наймасштабнішної події осені! Bass-event лунатиме в серці події – приміщенні цеху металоконструкцій – на чолі із безпринципним хіп-хоп скандалістом із Пітера «Трэш-шапіто КАЧ».

«Трэш-шапіто КАЧ» творить у стилі «російський треш»: речитатив, насичений нецензурною лексикою, їдкими римами і цитатами, відомими семплами і мелодіями. Гурт став відомим широкому колу слухачів завдяки скандалу, що вибухнув під час церемонії вручення премії «FUZZ» у 2007 році. Тоді лідер гурту Сергій Masterboy спільно з Іллею Лагутенко з «Мумий Тролль» виконав пісню «Подвиг», в тексті якої згадувався відомий продюсер «Фабрики зірок» Віктор Дробиш. Образи на адресу Дробиша, що пролунали зі сцени, стали предметом численних судових розглядів.

«КАЧ» був номінований на «MTV Russia Music Awards 2008» в категорії «Мережа» за пісню «Будут наказаны».

Цієї ночі на території закинутої промзони також звучатимуть «Koloah», «Autofish», «fozz», «Mnial» та «ANT KILLAH».

Дата: 29 вересня 2012
Час: 23:00-6:00
Адрес: Київ, промзона м. Видубичі, вул. Інженерна 7в
Вхід: 70 грн | 60 грн. за списком *
*Відправ НОМЕР свого мобільного та ІМ'Я на мейл vs@xxxwaves.org із позначкою «VS», або SMS з ІМЕНЕМ та позначкою «VS» на номер +380637665759. У день вечірки тобі 100% надійде SMS із твоїм «паролем» у списку запрошених. Так само можна відправляти НОМЕРИ та ІМЕНА своїх друзів. Список закривається за 6 годин до заходу.

Треш-шапіто КАЧ