Гоголь фестивальЗавершився ГОГОЛЬFEST 2010 – щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Програма фестивалю складалася з таких напрямків: театр, музика, візуальне мистецтво, кіно, література. В Києві проходив вже в четверте з 4 по 12 вересня.

У програмі фестивалю взяли участь близько 800 митців із майже 20 країн. Грандіозне шоу-відкриття фестивалю 4 вересня на Майдані Незалежності за участі театрів La Fura dels Baus і «Дах» відвідали майже 50 тисяч осіб. Телетрансляцію події на Першому національному каналі переглянули 400 000 осіб.

Протягом тижня, поки фестиваль тривав на території кіностудії ім.О.Довженка (5-12 вересня), на фестивалі побувало більше 100 тисяч людей. Щодня в рамках фестивалю відбувалося не менше десятка подій – майстер-класів, театральних вистав, концертів, перформансів і кінопоказів. Під час усього фестивалю в рамках візуальної програми (VAP) функціонував Арт-Сквот, де постійно мешкали 10 художників і відбувалася цілоденна програма квартирників, лекцій, презентацій і концертів.

фото ГогольфестПротягом усього фестивалю функціонував проект фестивального телебачення ГОГОЛЬFEST-TV, реалізований зусиллями студентами Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого. Переглянути репортажі ГОГОЛЬFEST-TV, а також інші фестивальні відео можна на офіційному Youtube-каналі ГОГОЛЬFESTу: http://www.youtube.com/user/GOGOLFEST2010.

Фото фестивалю з фестивалю на http://www.flickr.com/photos/gogolfest2010/

ГОГОЛЬFEST дякує всім волонтерам, які долучилися до створення фестивалю, де близько 150 осіб взяли участь у створенні шоу на Майдані Незалежності, роботі інформаційної, гостьової, логістичної, програмної служб, прес-офісу.

фото Гогольфест в КиєвіОрганізатори фестивалю планують пілотний проект – заснування Інноваційного навчально-виробничого центру сучасного мистецтва, в якому поєднуватимуться музика, танець, театр, візуальне мистецтво. Такий центр, працюючи постійно протягом року, також має стати платформою для проведення подальших випусків ГОГОЛЬFEST. Наприкінці вересня 2010 року відбудеться презентація нового проекту та потенційної нової локації центру та фестивалю.

У 2010 році ГОГОЛЬFEST уперше співпрацював з Федерацією футболу України, яка разом із Посольством Іспанії та інвестиційно-технологічним холдингом КМ Core підтримала відкриття фестивалю на Майдані Незалежності. Національна асоціація, яка приймає Євро-2012, розглядає фестиваль як універсальний майданчик міжнаціонального спілкування. ФФУ сподівається, що цей сучасний мистецький проект може стати одним із базових форматів для задоволення культурних потреб численних гостей турніру, які відвідають нашу країну через два роки.

А нам залишається чекати на нові івенти від ГогольФест!

Також цікаво:
«Свіжа Кров» влється в український шоу-біз
Новий трек «Ти чуєш» від MLLM