Найатмосферніший фестиваль України Koktebel Jazz Festival 2018 відкриє свою головну сцену в Чорноморську виступом ONUKA – українського гурту, що підірвав світову музику містичною етноелектронікою.

Головна та найбільша сцена Джаз Коктебеля, розташована на березі моря, відкриється грандіозним шоу від ONUKA. Прямо з майданчика фестивалю Sziget ONUKA відправиться до сонячного Чорноморська, щоб там, на сцені під вітрилами, представити свої найкращі композиції, а також нові пісні з альбому MOZAЇKA.

Нова платівка від ONUKA продовжує і розвиває ідеї двох попередніх релізів проекту — дебютного однойменного альбому і 4-трекового VIDLIK EP. За словами Нати Жижченко, MOZAЇKA — це історія про низку дивних збігів, обставин і символів.

Кожне живе шоу ONUKA – неповторне. Продумана до дрібниць внутрішня драматургія і концептуальний візуальний ряд створюють незабутню атмосферу, що накриває своєю енергією багатотисячні майданчики. 8 музикантів: вокал, ритм-секція, клавішні, дві валторни, бандура, бугай –– творять дивовижний, ні на що не схожий саунд.

Koktebel Jazz Festival існує вже 16 років і на даний момент є найстарішим українським фестивалем, ставши справжньою легендою. Це єдиний музичний фестиваль України, чиєю постійною локацією були обрані пляжі біля моря. За ці роки Джаз Коктебель не залишила без уваги практично жодна українська зірка. Тут виступали ManSound, ТНМК, Катя Чілі, Гайдамаки, Олег Скрипка. Тут були відкриті ДахаБраха, The Hardkiss, Jamala, PaniValkova. Світові зірки з 45 країн світу презентували гостям Джаз Коктебеля свої ексклюзивні програми, причому багато хто з цих артистів виступали в Україні вперше! Серед них: BONOBO, Stanley Clarke, Erik Truffaz, Ніно Катамадзе, Рішар Гальяно, De-Phazz, Gus-Gus, Kadebostany, Акваріум, Submotion Orchestra, Bjorn Barge, Горан Брегович, Ляпіс Трубецькой, Серебряная Свадьба, The Bad Plus, Oliver Lake, Debbie Davies. Джаз Коктебель першим з українських фестивалів відмовився від одножанровості і став першим багатоформатним і найсучаснішим музичним фестивалем України.