У вівторок 5 жовтня у серці Києва відбудеться концерт авторської фортепіанної музики Олексія БОГОЛЮБОВА. Виступ в Будинку архітектора стане першим великим сольним концертом піаніста, головним у турі Україною та останнім перед піврічним концертним туром Азію. Атмосферу вечора створить рояль, свічки, небесні ліхтарики і святкове вбрання вишуканого товариства (пропонується вечірній дрес-код).

Олексій БОГОЛЮБОВ – джазовий піаніст і композитор, грав з Gregory Boyd (Німеччина) і George Stavroulakis (Греція), Sandy Winarta (Індонезія) і Roberto Garcia (Куба), Hernan Jay Rodriguez (США) і Melvin Taylor (США), у авторських проектах Alexey Bogolyubov Crystal Quartet, «Антарктика Джаз», Katya Chilly Group, Фьюжн-Тріо «Паника», на міжнародних фестивалях у Коктебелі, Одесі, Берліні. Його музика входить в багаточисельні джазові збірки, звучить на авторських дисках і зовсім скоро вийде у новому альбомі.

«Музика здатна говорити, очищати, навчати, надихати, відкривати світ чарівних пригод та історій. Звуками можна малювати людей. Музика — моя релігія, і весь Світ — акомпанемент.» - Олексій БОГОЛЮБОВ.

Інші концерти туру піаніста відбудуться в Харкові, Кривому Розі, Ірпені, Тростянці і Дніпропетровську.

Дата: 5 жовтня 2013
Початок: 19:00
Адрес: Київ, Будинок архітектора, вул. Б. Грінченка 7

Олексій Боголюбов концерт