30 березня в столичному клубі Caribbean Club Concert Hall Олександр Положинський, зірка українського фанку та хіп-хопу, презентував джазовий концерт.

Несподіваний і сміливий експеримент від лідера гурту Тартак Олександра Положинського на сцені Caribbean Club Concert Hall. Лідер проекту Був'є, телеведучий і художній керівник, продюсер, вокаліст, автор текстів, бі-бой, тартамен і старійшина групи Тартак заспівав на шоу STAR & ORCHESTRA власні пісні в джазових аранжуваннях. Такого чути раніше точно ніколи не доводилося! Олександр вже вдавався до сміливих музичних експериментів: записав платівку з народним колективом «Гуляйгород» і заспівав під уривки з творів українських класиків разом з Орестом Крисою та Едуардом Приступою. Але з джазом, за його словами, зіткнувся в творчості вперше.

«Не вважаю себе великим любителем і, тим більше, знавцем джазу, і впевнений, що в усьому джазовому різноманітті є багато музики і музикантів, здатних мене і втішити, і надихнути, - зізнається Олександр. - Втім, не думаю, що для нас все обмежиться виключно джазом - ми не ставили собі ніяких рамок в цьому плані. Щоб все звучало, як то кажуть, «смачно» і несподівано».

На концерті STAR & ORCHESTRA Олександр виконав пісні «Тартака» і «Був'є». Прозвучало навіть кілька пісень новітнього альбому «Тартака» - «Антартактіда. Частина Друга» - і, звичайно, кілька давно і добре знайомих публіці хітів. За словами Положинського з керівником оркестру вони знайомі давно і не раз виступали на одній сцені, в тому числі і виконуючи деякі пісні разом. Можливо це вплинуло на злагодженість, настрій і драйв, але концерт вийшов незабутнім. Оркестр Kaska Records і його керівник Валентин Корнієнко не підвели. На першій пісні глядачі почали підспівувати, а вже до середини концерту не залишилося жодного незаповненого місця, на якому б не танцювали під гарячі мелодії Тартака гості. До кінця шоу наймолодші гості Caribbean Club Concert Hall не витримали і вискочили на сцену, повторюючи розкуті танцювальні па. Можливо вони взяли приклад з Мирослави Ульяніної, яка не соромлячись, танцювала зі своїм партнером прямо під сценою.

Цей концерт-експеримент сміливо можна назвати грандіозною удачею і буде жахливо несправедливо, якщо його не вдасться повторити хоча б ще один разок!

Олександр Положинський і STAR ORCHESTRA

STAR & ORCHESTRA - масштабний проект Caribbean Club Concert Hall, де на сцені клубу зустрічаються кращі українські вокалісти та джазовий оркестр. Кожен виступ - це новий соліст і особлива програма, де є місце диско, фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно, джазу. Кожне шоу неповторне і ексклюзивне. Кожне - наповнене драйвом і імпровізаціями.

Заспівати в супроводі джазового оркестру вже встигли лідер ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта, лірична Злата Огневич, запальна Оля Діброва, романтичний Володимир Ткаченко та качовий Артем Пивоваров. Кожен з виконавців вразив особливою, несподіваною програмою і отримав теплі відгуки публіки. Наприклад, Фагот заспівав Nirvana і Френка Сінатру, Dibrova прокачала всіх диско-хітами, а Злата Огневич і Володимир Ткаченко занурювали слухачів в джаз і блюз. Але на цьому амбітні експерименти Caribbean Club Concert Hall не закінчуються.