30 березня 2018 о 20.00 у Caribbean Club Concert Hall Олександр Положинський, легенда українского фанк-року, презентує справжній джазовий концерт!

Найкращі українські вокалісти у супроводі джазового оркестру і десятки хітів– після серії успішних концертів STAR & ORCHESTRA Caribbean Club Concert Hall продовжує приголомшливі експерименти.

У новому сезоні на глядачів чекає справжня музична подія. 30 березня на концерті-відкритті STAR & ORCHESTRA виступить найнеочікуваніший гість – лідер гурту Тартак Олександр Положинський.

Лідер проекту Був’є, телеведучий і шоумен, автор пісень і засновник гурту Тартак – Олександр заспіває на шоу STAR & ORCHESTRA власні пісні у джазі. Такого ви точно ніколи не чули!

Олександр уже неодноразово вдавався до сміливих музичних експериментів: записав платівку з народним колективом «Гуляйгород» і заспівав під уривки з творів українських класиків разом із Орестом Крисою та Едуардом Приступою. Тепер він підкорить джаз.

«Не вважаю себе великим любителем і, тим більше, знавцем джазу, та впевнений, що у всьому джазовому різноманітті є багато музики та музикантів, здатних мене і втішити, і надихнути, - зізнається Олександр. - Зрештою, не думаю, що для нас все обмежиться виключно джазом — ми не ставимо собі жодних рамок в цьому плані. Аби все звучало, як то кажуть, “смачно” і неочікувано».

Яку ж програму представить Олександр на концерті-відкритті STAR & ORCHESTRA? «Це будуть не лише пісні «Тартака» - буде кілька пісень проекту «Був'є», можливо, і якісь інші пісні мого авторства, - розповідає музикант. - З тартаківських хочеться виконати й кілька пісень з нашого найновішого альбому - «Антартактида. Частина Друга» - і, безперечно, кілька давно і добре знайомих публіці хітів. Остаточний список ми ще узгоджуємо разом з музикантами — адже вирішальний вибір, значною мірою, залежатиме і від їхнього настрою, бачення та ідей. З усіма музикантами бігбенду я ще не встиг познайомитися, але з керівником оркестру — Анатолієм — ми давно знайомі й не раз виступали на одній сцені, в тому числі, й виконуючи деякі пісні спільно. Загалом, хочеться приємно подивувати».

Джазовий Тартак – як звучатимуть легендарні хіти в оркестрових аранжуваннях? Почуємо та побачимо 30 березня! Вишукана кухня, затишна атмосфера і музика, від якої перехоплює подих, додаються. Бажаний вечірній дрес-код. Квитки на концерти Тартак розлітаються за лічені хвилини. Радимо не гаяти час, адже такий унікальний концерт відбудеться вперше.

На питання, чого слухачам чекати 30-ого березня, Олександр Положинський відповідає: «Приємних сюрпризів, позитивних несподіванок і море задоволення». Тож не проґавте грандіозне шоу STAR & ORCHESTRA! 30 березня у Caribbean Club Concert Hall!

STAR & ORCHESTRA – масштабний проект Caribbean Club Concert Hall, де на сцені клубу зустрічаються кращі українські вокалісти та джазовий оркестр. Кожен виступ – це новий соліст і особлива програма, де є місце диско, фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно, джазу. Кожне шоу неповторне та ексклюзивне. Кожне – сповнене драйвом та імпровізаціями.

Заспівати у супроводі джазового оркестру вже встигли лідер ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта, лірична Злата Огнєвич, запальна Оля Діброва, романтичний Володимир Ткаченко і качовий Артем Пивоваров. Кожен із виконавців вразив особливою, неочікуваною програмою і отримав теплі відгуки публіки. Наприклад, Фагот заспівав Nirvana та Френка Синатру, Dibrova прокачала усіх диско-хітами, а Злата Огнєвич та Володимир Ткаченко занурювали слухачів у джаз та блюз. Але на цьому амбіційні експерименти Caribbean Club Concert Hall не закінчуються.

Квитки на концерт