Олег Скрипка 25 березня, а також 1 та 8 квітня у клубі «Sullivan Room Kiev» Олег Скрипка презентуватиме київській громаді свій новий сольний проект – запальне шоу в стилі «джаз-кабаре».

Основою нової музичної програми Олега Скрипки стануть пісні корифея української естрадної пісні 30х-40х років Богдана Весоловського з майбутнього сольного альбому, передвісником якого був сингл «Серце у мене вразливе...», презентований на «Шляхетних вечорницях» у жовтні минулого року. Свого часу під цю музику витанцьовувала вся галицька та буковинська молодь, і тільки тепер київські паничі та панянки матимуть змогу й собі насолодитись елегантністю, витонченістю та світлим гумором пісень нашої музичної спадщини.

У другому відділенні концерту прозвучать вічно молоді світові та українські шлягери («Fever», «Tombe La Neige», «Rien de Rien»,«Черемшина» тощо), а також найвідоміші хіти ВВ («Весна», «Танці», «День Народження») в оригінальних джазових обробках.

«Наша мета – започаткувати в Україні вже добру знану в світі традицію вечорів джаз-кабаре, де панує атмосфера відкритості, елегантності та шику. Цей культурний оазис зможе вгамувати естетичну спрагу шанувальників пристойної, душевної пісні, всіх тих, хто має бездоганний смак і почуття стилю. Тож ми готові стрічатися знову і знов!», – запрошує Олег Скрипка.

Початок о 20-00.
Адреса клубу: Київ, вул. Прорізна, 8.
Замовлення квитків за тел. (044) 238 2 888.

По матеріалам: krainamriy.com