Перший день Koktebel Jazz Festival 2018 традиційно виступає "українським". Крім ONUKA на головній сцені 16 серпня хедлайнером сцени стане Олег Скрипка та оркестр НАОНІ!

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ відкриють головну сцену Koktebel Jazz Festival 16 серпня! Спільний проект лідера ВВ і Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України здивував, захопив і завоював безліч шанувальників своїми драйвом, енергією і сміливими сучасними аранжуваннями. НАОНІ Оркестра під керівництвом народного артиста України Віктора Гуцала впевнено увірвалися в мейнстрім української музики, завоювали титул переможця в битві оркестрів України та Молдови, взяли участь в незліченній кількості фестивалів та шоу, і дали близько 5 тисяч сольних концертів на всіх континентах світу.

Єдиний професійний оркестр народних інструментів в Україні та Олег Скрипка вперше зіграли свою загальну програму 27 лютого 2017 в Дніпрі. "Сподіваюся, ми запишемо цю дату на скрижалях і цей день стане Днем Народження нашого великого творчого проекту", - сказав Олег Скрипка зі сцени. Слова фронтмена повністю справдилися. Кожен виступ цього проекту ставав справжньою подією і збирав захоплені відгуки. 40 народних інструментів акомпанують хітам ВВ і українським народним пісням, а глядачі підспівують їм в унісон.