1 червня на День захисту дітей, Львів прийняв "Океан Ельзи" як своє найрідніше і наймиліше дитя, за яким дуже скучив.... Львів став дев'ятим містом у Всеукраїнському турі гурту на підтримку нового альбому "Земля".

Починаючи з 19:30 "Львівська Арена" почала заповнюватись натовпом щасливих людей, яким в очікуванні на виступ улюбленого гурту не завадили ні черги в туалет, ні за пивом(які до речі найбільші чомусь були у другій фан-зоні, натомість в секторах були фактично відсутні). Загалом організація дійства була непогана.

Кілька хвилин по 9 годині на сцені під шалені оплески і крики публіки з'явились музиканти Океан Ельзи. Виступ розпочався із пісні з нового альбому "З нею". Після її виконання Святослав тепло привітався з публікою. А публіка вже й так шаліла, адже цей концерт був очікуваним і бажаним. Далі лунало багато старих, добрих композицій, таких як " Ти собі сама", "Susy", "Майже весна". в перемішку із новими хітами. Варто відзначити, що обробки старих пісень були трошки іншими і так наче дещо змінилась манера виконання соліста. Гурт запровадив дуже цікаві переходи від пісні до пісні, інструментальні та вокальні.

Під час нової композиції "На небі" відбувся перший флешмоб, на приспіві дуже багато людей підіймали вгору паперові хмарки (багато ще й підсвічували їх). Виглядало дуже гарно.

На пісні "Бодегіта" публіка організувала другий флешмоб, увесь стадіон заповнився зелено-білими надувними кульками. Хоча погода була похмура, але таке враження, що своїм позитивом публіка і гурт розігнали хмари. Славко зазначив, що у всіх попередніх містах на їхній концерт прогнозували дощ, як і на Львів,проте жодного разу дощ так і не випав.

Мабуть найбільш зворушливий момент концерту Океан Ельзи у Львові, це коли перед композицією "Коли навколо ні душі", Святослав попросив увесь стадіон завмерти в тиші, публіка погодилась, але в свою чергу провела ще один флешмоб, цього разу, світловий.. Видовище було просто неймовірне: повільна, прекрасна пісня, цілковита тиша і тисячі спалахів та ліхтариків...

Також Святослав Вакарчук підготував несподіванку і виконав пісню "Не питай" у дуеті з учасником популярного телешоу "Голос країни" Блезом Балабою.

П'ять разів гурт виходив на біс. Публіка злилась із піснями в один великий, чудовий ОКЕАН емоцій. Святослав сказав, що йому самому не хочеться йти зі сцени. Нічого дивного, адже він приїхав до рідного міста, де його батьки, рідні, друзі, де всі люблять його і увесь "О.Е". До речі композицію "Без бою", Славко присвятив батькові і подякував йому за те, що навчив його цього життєвого кредо "ніколи не здаватись без бою"!

Наприкінці концерту лунали такі старі хіти, як "Квітка", "Там де нас нема". При виконанні пісні "Обійми" хотілось обійняти гурт і подякувати, що вони просто є.

Автор: Дарина Попіль

Лайк та розкажи друзям!