Лауреатом музичної премії APPS Music & SZIGET: Awards і артистом, який вже у серпні виступить на сцені одного з найбільших фестивалів світу – Sziget – став гурт The Unsleeping.

Їхній міні-альбом «Deviatve», виданий влітку 2018-го, було визнано найкращим інді-альбомом редакцією Liroom. “На перший погляд, The Unsleeping грають звичайний інді-рок. Але якість звучання матеріалу створює враження, що йдеться про гурт не з-під Черкас, а з-під Лондона,” – пише про них KarabasLive. А музичний оглядач і один із експертів премії Юрій Береза коментує свій вибір так: «Гурт з Умані, який особисто мене підкорив дебютним синглом «You Drive My Four Wheel Coffin» та міні-альбомом, який вийшов після цього. Мене дуже здивувала дебютна пісня. По-перше, вона була нетиповою по стилістиці для інді-сцени України. По-друге, текст до композиції був дуже небанальним і багато в чому алегоричним. По-третє, звучання, яке можна сміливо ставити в один ряд з європейськими зразками. Таку музику, я вважаю, варто показувати на Sziget.»

THE UNSLEEPING – "FIRE OF RED" (лайв APPS Music & SZIGET: Awards 2019, що приніс перемогу):

The Unsleeping отримає слот на сцені Europe Stage і стане четвертим гуртом з України, який виступить на 27-му Sziget Festival у Будапешті 7-13 серпня, поруч з Іваном Дорном, alyona alyona і Hudaki Village Band.

За виступ на Sziget 2019 змагалося 14 найактуальніших українських артистів, обраних музичними екпертами премії APPS Music & SZIGET: Awards: ADAM,Braii, DZOB, INDT, Fontaliza, Jonathan Livingston, [О], OY Sound System,Sasha Boole,The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem і ЦеШо. Для кожного учасника було знято студійні лайви, за які голосували меломани у два етапи.  Гурт The Unsleeping переміг, отримавши найбільше SMS-підтримки у фіналі.

APPS Music & SZIGET: Awards

ПреміяAPPS Music & SZIGET: Awards виникла у 2018-му в колаборації одного з найвідоміших фестивалів світу – Sziget – і премії, яка вже досліджувала стан української незалежної сцени – APPS Music. Її метою стало зібрати свіжий врожай української інді-музики початку 2018-го у напрямках електроніка і рок, та обрати найсоковитіший фрукт, гідний виступу в лайн-апі Sziget.

Змагання за грошові винагороди призового фонду в 35 000 гривень і виступ на Sziget Festival 2018 відбулося серед як уже сформованих артистів, так і тих, хто тільки починає. Голосуванням меломанів та журі у складі авторитетних промоутерів, продюсерів і журналістів переможцем у номінації “Young” став гурт YUKO, а в номінації “Europe” – гурт KADNAY,  який 11 серпня 2018 року виступив на Sziget.

У 2019-му премія суттєво змінила правила, довіривши формування лонг-ліста музичним експертам, а шорт-ліста і вибір переможця – меломанам. Метою APPS Music & SZIGET: Awards цього року стало нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці і ступені визнання в Україні чи за кордоном, оголосивши власні критерії «актуальності». Перемогу і виступ на Sziget 2019 здобув гурт The Unsleeping.

SZIGET FESTIVAL

У минулі роки на Sziget виступали українці ONUKA, 5’nizza, ДахаБраха, ТНМК, Brunettes Shoot Blondes, Kadnay та інші відомі та молоді українські артисти.

Приймаючи 500 тисяч фанів з більш ніж 100 країн щороку, Sziget поширює ідею Love Revolution, святкує і несе любов, прийняття, толерантність і свободу у серці Будапешта і за його межами. Sziget поєднує музичну програму з театром, цирком, інсталяціями, перформансами і артом. Розташований у Будапешті на острові Обуда Sziget сформував навколо себе спільноту, яка створила справжній Острів Свободи. 27-й Sziget з хедлайнерами Ed Sheeran, Florence + The Machine, Foo Fighters, The 1975, Post Malone, Twenty One Pilots, Martin Garrix іThe National стане найбільшим і найкращим за всі роки.