Обійми Дощу представляють пісню "Разом" — другий синґл з монументального альбому "Сон", що побачить світ 17-го листопада 2017-го року. Це світла та ніжна пісня про те, що людям властиво боятися власного щастя, утримувати почуття у собі, як у клітці, та іноді не вистачає лише одного маленького кроку до близької людини, щоб віднайти себе.

Пісня "Разом" — незмінна частина концертів гурту вже протягом 10 років, але тільки зараз вона нарешті набула свого фінального студійного звучання у супроводі чарівного струнного квартету та заграла новими фарбами в майстерних руках британського саунд-продюсера Брюса Сурда.

Синґл супроводжує унікальна інтерактивна веб-візуалізація, на якій можна дізнатись більше про реліз та кожну задіяну у його створенні людину.

Обійми Дощу — київський рок-гурт, створений у 2006-му році. З самого початку колектив взяв за основу оригінальне поєднання ліричних віршів, мелодійності акустичної гітари, витонченних струнних аранжувань, емоційного вокалу та прогресивного звучання ритм-секції, об’єднавши у своїй аудиторії шанувальників різних стилів — від неокласики і фолку до прогроку та металу.

В 2009-му гурт випустив дебютний альбом “Елегія”, який схвалили критики як в Україні, так і за її межами, а Святослав Вакарчук назвав "самобутньою, серйозною, дорослою музикою". Після багаторічного пошуку та роботи над новим звучанням, гурт повертається 17-го листопада 2017 з новим альбомом "Сон".