Музичні експерименти українських рокерів O.Torvald тривають. В рамках шостого фестивалю електронної музики Global Gathering музиканти презентували новий спільний концептуальний проект з DJ Tapolsky и DJ VovKING.

Результатом плідної роботи стало сплетіння фірмового drum-n-bass з новим європейським роком, створеним в Україні.

У найближчих планах - випуск спільної міні-пластинки під назвою «Використовуй нас», до якої увійдуть чотири треки, ексклюзивно представлені на фестивалі Global Gathering. Це і дабстеповий трек «Зло», і «Навпаки», які гуляли довгий час по інтернету, а також два нових «Бий. (Україна)»і «Використовуй нас». Крім цього музиканти планують відзняти дві відеороботи і представити спільний проект по містах України.

Tapolsky: Ми з DJ VovKING вже встигли попрацювати з багатьма українськими рок-виконавцями. Це і група Воплі Відоплясова, і Скрябін, і Бумбокс. Ми завжди співпрацюємо з тими, чия творчість нам подобається. Раніше це були просто ремікси на композиції музикантів. Зараз з групою O.Torvald ми створювали все з нуля. І досить в стислі терміни. Протягом місяця ми записали чотири драйвових треки, які представили на фестивалі Global Gathering. Рок-музика з бейс структурою, і вокалом - це дикий кач! Людям дуже подобається. Так чому ж не продовжувати в тому ж дусі.

Женя Галич, соліст групи O.Torvald: Ми раді експериментам завжди. Коли Tapolsky запропонував зробити трек, ми погодилися, тому що точно знали вони з DJ VovKING одні з небагатьох, хто пише електронну музику якісно і драйвово. Перший трек «Зло» нам сподобався, ми вирішили продовжити. Чотири треки вже були представлені на GG, незабаром з'явиться п'ятий. Ми хочемо розвиватися і експериментувати. І на відміну від багатьох українських зірок для цього у нас є сили, азарт і натхнення. Сумно, коли артист, досягнувши чогось, просто пливе за течією.

O.Torvald на Просто Рок