O.Torvald зіграють великий концерт в Києві. Цього разу – не просто черговий виступ в столиці, а повноцінне двогодинне Rock-Шоу.

Концерт, присвячений перевиданню альбомів “ПРИМАТ”, “Використовуй нас”, “Акустичний” та “В Тобі”, стане підсумком роботи колективу за останні 2 роки. Одразу після київського шоу команда планує призупинити концертну діяльність щонайменше на кілька місяців, можливо й на цілий рік. Термін відпустки залежить від того, як скоро Галичу і команді вдасться записати новий альбом.

Під час великого шоу O.Torvald шоу в новому клубі «Younost», окрім добре відомих публіці композицій, музиканти презентують нові пісні й неcподівані дуети з українськими музикантами. До того ж саме під час концерту вперше можна буде придбати свіжі, офіційно перевидані платівки O.Torvald. На фанів чекають одразу 3 платівки. 2 окремих видання – альбоми «Примат» та « В Тобі». А також альбом «Використовуй нас» в купі з Акустикою та DVD з кліпами та лайвами українського рок-угруповування O.Torvald.

Женя Галич, лідер групи: Події в країні забрали всі мої емоції, тому важко зараз повернутися до роботи. Проте саме цей концерт- подія, до якої ми з командою готувалися пів року, це важливий підсумок нашої наполегливої праці. Тож в будь якому випадку 15 грудня- ми на сцені.

Великий концерт O.Torvald
Дата: 15 грудня 2013
Початок: 19:00
Адрес: Київ, Клуб Younost, вул. Артема 37-41
Замовлення квитків: 044 287 87 87
Фан зона – 100 грн, VIP Зона – 150, 170 грн (місця за столиками)
В день концерту: Фан зона – 120 грн

O.Torvald готує масштабне двогодинне