Минулорічне літо група MLLM відзначила легковажною і веселою піснею Мокрі Майки, яка прекрасно пасувала до цієї спекотної пори. А з настанням липня рокери виводять в люди свою іншу роботу "Ти Чуєш", яка не має нічого спільного з порою відпусток. І нічого поганого в цьому музиканти не бачать.

«Я вважаю, що пора року не впливає на сприйняття музики і якихось думок чи інформацію, яку ти передаєш. Мокрі Майки це було кльово, весело, супер, але в нас, як авторів, є ще якісь почуття окрім веселих, якими я також хочу поділитися», - сказав вокаліст групи Олексій Іжик. Саму ж композицію він написав кілька місяців тому, після обмірковування власних стосунків з людьми.

«Для мене це пісня особистого характеру, бо в моєму житті було кілька важливих людей, з якими я не досягнув взаєморозуміння і після цього втрачалася чи дружба, чи якісь особисті стосунки. Тоді було дуже боляче і хочеться запобігти таким випадкам в майбутньому. Саме через це я і написав таку пісню», - пояснив вокаліст команди.

MLLM - Ти чуєш Скачати

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

MLLM

Згадаємо "Мокрі майки" від MLLM :

Також цікаво:
Альбом «Дакари» (2010) от группы «Игла»
Концерт БИ-2 и Океан Ельзи на Майдане