Одеський блюз-рок гурт Jillhouse після довгої перерви випустив новий сингл “Мотивуюча”. Після минулорічних виступів на фестивалях Бандерштат, Rock Sea та Покрова Героїв, вони з головою поринули у запис нових треків. Ось, що розповідають учасники гурту про свою новую пісню:

“Це той випадок, коли назва пісні говорить сама за себе. Іноді для того, щоб зробити перший крок на шляху до мети, нам не вистачає когось, хто налаштує на правильну хвилю. Того, хто попри все вірить в тебе і знайде потрібні слова, щоб дати такий необхідний поштовх до перемоги над собою та своїми страхами. Через цю пісню ми намагаємося бути тим самим мотиватором для наших слухачів, адже музика має надзвичайно потужний вплив на людське життя. Принаймні ми віримо в це.”

Це вже другий сингл гурту Jillhouse, але він відрізняється тим, що хлопці записували трек на власній студії. Вони наповнені силами та вже працюють над записом нових пісень, які увійдуть у дебютний альбом гурту. Шукайте “Мотивуючу” на всіх музичних платформах та пам’ятайте: всі перешкоди у нас в голові!