Вийшло відео на новий сингл підопічного Дарта Вейдера – панк-індастріал-музиканта з Великобританії Jayce Lewis

Jayce Lewis (Джейс Льюїс) – Темний принц Сполученого королівства, мультиінструменталіст-самоучка з Уельсу і електро-рок-відкриття MTV – видав перший сингл "Shields" з майбутнього альбому. В підтримку пісні вийшло відео, в якому знявся 82-річний Dave Prowse – актор, який зіграв темного лорда Дарта Вейдера в оригінальній трилогії "Зоряних воєн".

Новий альбом Jayce Lewis "Million" (Part 1) – поєднання індастріала високої напруги з електронікою і екстремальним драммінгом – вийде 31 жовтня на лейблі Caroline International/Universal Music. Він стане третім альбомом Jayce Lewis після однойменного "Jayce Lewis" у 2010 році (який досяг 7 позиції в ТОП-10 альбомів Азії) і "Nemesis" у 2014-му. В одному із треків альбому зіграє гітарист Queen – Brian May. Друга частина “Million” вийде у апреле 2018.

Цікаво, що кавалер Ордену Британської Імперії, актор, колишній бодібілдер і важковаговик Dave Prowse (виконавець ролі Darth Vader) вже кілька років є бізнес-партнером і менеджером Jayce Lewis. Нещодавно «Справжній учень Ситхів», як називає актор Льюїса, зняв короткий фільм, в якому повернув Дарту Вейдеру його справжній голос (як відомо, персонажа озвучував інший актор).

Jayce Lewis – артист із майже містичною біографією, який в один момент приходить нізвідки і з єдиною піснею в репертуарі збирає стадіони Азії, стає артистом двох лейблів-мейджорів і героєм фільму BBC, легко здобуває дружбу з легендами музики і менеджмент в обличчі культового супер-лиходія. Jayce Lewis об’їздив Великобританію і Європу як opening act в турах з Gary Numan, Limp Bizkit, Killing Joke, Combichrist, Hell Yeah і Black Light Burns та як хедлайнер турів MTV/VH1. Як близький друг піонера нео-романтики Steve Strange Джейс грав на ударних в турі Visage «Hearts and Knives 2013». При цьому Льюїс – гітарист, драмер, басист і вокаліст в одному обличчі, який сам пише і зводить свої альбоми. Він є ендорсером і обличчям рекламних кaмпаній барабанів Tama, тарілок Paiste, бас-гітар Ibanez, гітар Gibson і Laney Amplification. Цього року Jayce побудував в Уельсі власну студію звукозапису – Northstone Studios.

До виходу платівки, у вересні-жовтні, Jayce Lewis виступить в турі з "королем синті-попу" і "хрестним батьком електроніки" Gary Numan, присвяченому релізу нового альбому Ньюмана "Savage".