29 листопада 2013 року світ побачить нова платівка гурту АнтитілА «Над полюсами». Третій альбом гурту містить 15 пісень, а його випуском та розповсюдженням займається відома українська рекордингова компанія Comp Music.

Запис альбому був важким та розтягнутим в часі. Частково пісні були написані та презентовані ще в минулому році, а деякі були закінчені лише місяць тому. Беперечно, можна говорити про те, що "Над полюсами" дуже важлива платівка для гурту АнтитілА. Адже саме цим альбомом АнтитілА визначають свій музичний напрямок розвитку на найближчий час, та завершують звичний для музикантів еволюційний альбомний цикл.

Під час запису саме «Над полюсами» в житті кожного з музикантів гурту сталися досить важливі та знакові події, які просто не могли не накласти відбиток на бачення та відчуття музики по-новому. Деякі з пісень альбому вже дуже добре знайомі шанувальникам Антитіл, та встигли стати для багатьох улюбленими. Це і «Олена», і «Засинай мене», і «Тебе моя невеста», і «Їдем-Їдем». Є пісні, які можуть стати справжнім одкровенням для слухачів. Але впевнено можна сказати, що жодна з пісень не залишиться непоміченою. І що точно знайдуть прихильники Антитіл на альбомі – це звичний фірмовий саунд та мелодику, тонку лірику та знайомий голос Тараса Тополі, а також позитивний посил та енергетику!

Зустрічайте нові, але такі рідні і знайомі АнтитілА, й вирушайте разом з ними в музичну мандрівку «Над полюсами»!

АнтитілА
«Над полюсами»
©2013 Comp Music

Дата релізу: 29.11.13.

Трек-лист:
1. Метро
2. Generation F
3. Ім’я не моє
4. Над полюсами
5. Олена
6. Засинай мене
7. Хурма
8. Незалежний
9. Тебе моя невеста
10. Племя
11. Полинезийская зима
12. Як ангели
13. І всю ніч
14. Новини на завтра
15. Їдем-їдем

Тарас Тополя, лідер, вокаліст та автор текстів гурту АнтитілА:
Історія створення "Над полюсами" – це, взагалі, окрема тема. Безліч ідей щодо аранжування, маса важливих думок, які хотілось вмістити в лаконічні тексти. Творчі дискусії про звучання, вибір обладнання та музичних партій, які припинялись лише тоді, коли "комп'ютер" не витримував навантаження і відмовлявся працювати. Саме так, ночами, крізь втому, але з натхненням, ми творили цей альбом! Все заради того, аби підняти всіх нас над полюсами! Де стає точно зрозуміло, що всі ми, всі люди на цій землі - одне ціле, і все людство має надважливе завдання - навчитися Любити!

Мастерінг альбому зробив Дмитро Іл'яшенко - студія "DINAMIX", який три тижні, з ранку до ночі, працював над відточенням звукового балансу та пристосуванням альбому до будь якої аудіо апаратури. Фото зробив Юрій Журавель - фотостудія "ZOOM", який фотографує гурт останній рік. А також використані фото друзів: Дмитра Прядки та Володимира Шурубури. Загалом "Над полюсами" працювало більше 20 чоловік протягом 2013 року.

АнтитілА Над полюсами