Відбувся реліз нового альбому литовського electrofashion-дуету Beissoul & Einius A Secret Contract (#asecretcontract). Другий LP гурту з властивою їм майстерністю ексцентричного співака і комп’ютерного алхіміка поєднав гіпноз і hard dance, чутливу лірику і зухвалі фрази, іронію і найтонші вібрації вкрай розкутих артистів.

Першими свіжий альбом почув Вільнюс. Саме на кількаденній презентації в Litexpo Music Hall була розкуплена відчутна частина тиражу CD і останні квитки на перше шоу-прем’єру альбому у Вільнюсі – гурт оголосив солдаут.

Сексуальний, гострий і заворожуючий альбом уже припав до смаку Президенту Литви Далі Грібаускайте. Вона стала однією з тих, хто в день презентації слухав його в дорозі. Музика лунала в президентському авто, а в машинах давніх фанів – по п’ятому колу. Крім цього найвишуканіша леді країни звернула особливу увагу на костюми зі скла колекції Beissoul & Einius Sharp Sabotage, представленої нещодавно на церемонії нагородження премії M.A.M.A. Хто знає, може в наступний діловий візит у державних справах наряд леді Далі буде сяяти як ніколи!

Блискучий за настроєм, антуражем і, згідно шквалу перших відгуків фанів, за наповненням #asecretcontrat вже доступний в онлайн-магазинах і у вигляді CD прямує до Києва. Саме тут, 21 квітня, у клубі Sentrum дивуватиме #asecretcontract Show, на яке в Україні чекали більше року.

«Наші фани неймовірні і винахідливі, – не стримують емоцій Beissoul & Einius, – вони надихають нас на безлімітну віддачу! Під час концерту в Києві музика, світло, мода і людські тіла будуть фліртувати одне з одним як ніколи, і всім буде хотітися ще трошки! Ми обіцяємо, що дійдемо до кінця!»

Дата: 21 квітня 2017
Київ, Sentrum
Квитки: www.concert.ua