«Якщо темрява – то тимчасово, якщо сум – то світлий».
Пісня "Нова Любов" київського indie rock/art rock гурту NOVI одержала остаточне студійне оформлення у травні 2016 року. Тематика твору торкається складного світу людських почуттів. Та основний посил пісні – знаходити позитив у будь-якій ситуації.

«Нова Любов – сингл про містичне роздвоєння Душі, яка розчинилась у згаслому коханні, та водночас ожила у новому почутті», – коментують ідею релізу музиканти.

NOVI – київський гурт професійних музикантів, який був заснований восени 2012 року. Лірика колективу спрямована на діалог та входження в стан єдності зі слухачем. Звучання NOVI інколи наближається до арт-року, інді-року та в цілому нагадує експеримент, процес пошуку нового досвіду, нових кутів бачення музики.

За досить короткий період музиканти встигли випустити декілька синглів, створити експериментальну платівку під назвою «REФLEKSIЯ» (травень 2014, робота містить аудіо-треки та живе студійне відео), зняти відео кліп («Малюнок», квітень 2015), а також стати гостями у різних телепередачах та радіоефірах національних радіостанцій.