Пісні NevenWood написані українською та англійською мовами. Гурт заснованний лідером та автором музики і текстів Дмитром Невінчаним у 2015 році. Учасники Олексій Пономаренко на басу та ударні Оксана Качанюк.

Гурт завжди був за експерименти у музиці, тому у їх творчості можливо знайти безліч різних стилів: indie, rock, pop, blues, psychedelic, funk.

Перший вихід на професійну сцену відбувся на конкурсному фестивалі «Global battle of the bands» фінал 2016 року. Влітку 2016 року колектив став переможцем фестивалю «ArtSkin». Також NevenWood брали участь у фестивалі «Alfa Jazz Fest» (Львів) та протягом 2016 року дали низку живих виступів у клубах України. Зокрема 7 жовтня 2017 у відомому кзакладі Sentrum, Київ.

"Мені подобається цей EP тим, що він змінює кольори під настрій, якось дивно він працює, кожна пісня постійно змінюється на улюблену і це кайфово. Кожен трек в свій час. Круто. Я також подумав, що цю музику можна дарувати. EP It's a New Life - несе в собі поєднання pop, indie, funk, rock стилів в одній збірці, що змінює кольори під настрій. Якось дивно це працює, кожні 5 треків постійно змінюється на улюблену музику – коментує реліз фронтмен ватаги Дмитро Невінчаний.

Наразі гурт планує тур у підтримку свого релізу, який розпочнеться вже завтра з файного міста Хмельницького!

NevenWood чекають на кожного! Приходьте та відривайтеся разом музикантами!

Дати туру 2017:
3 листопада Хмельницький
4 листопада Вінниця
5 Листопада Київ
10 листопада Чернівці
11 листопада Тернопіль
16 листопада Одеса
24 листопада Полтава
25 листопада Харків
1 грудня Миколаїв
16 грудня Дніпро

Придбати реліз вже можливо у всіх сторах світу: ITunes, Google Play, Amazon.

NevenWood