наш фест, Звенигород28-29 серпня в с. Звенигород біля Львова відбудеться молодіжний музичний фестиваль "НАШ FEST! ЗВЕНИГОРОД".

Музична програма „Нашого Fest’у” буде насичена популярними серед молоді гуртами, що представляють широке коло стилів рок-музики: етно, панк, альтернатива, акустична музика та багато інших.

Хедлайнерами фестивалю будуть гурти Фліт (Івано-Франківськ) та Тартак (Київ), що виступлять відповідно 28 та 29 серпня.

Також на „Нашому Fest’i” зіграють: Karna (Івано-Франківськ), ДримбаДаДзига (Київ), Русичі (Білгород-Дністровський), Ґорґішелі (Львів), Оратанія (Львів), XY4 (Львів), Сонцекльош (Київ), Кожному Своє (Львів), Пан Пупец (Івано-Франківськ), Гапочка (Київ), Мандариновий Рай (Черкаси) Контрабас (Полтава) та Йорий Клоц (Львів).

Окрім музики, на гостей чекає насичена спортивна програма, розіграші різноманітних призів, атракціони та багато інших заходів.

Одна з особливостей „Нашого Fest’у” в тому, що приїхати на нього дуже просто, адже Звенигород знаходиться всього за 15км від Львова.

У дні фестивалю з головного залізничного вокзалу та з центру міста (пл. Галицька) до фестивального поля курсуватимуть спеціальні автобуси.

Ціни на квитки залишаться на тому ж рівні, що й на минулорічний фестиваль у Звенигороді.

Організатор фестивалю - команда СИХІВ|team, що була співорганізатором фестивалю "Захід", який відбувся минулого літа на тому ж місці, та відома за фестивалями "Рок-Коляда", сольними концертами гурту "ДахаБраха" та іншими заходами, проведеними у Львові протягом останніх двох років.
Основна мета фестивалю – донести до молоді якісну сучасну українську музику, яку не завжди можна почути по радіо чи побачити по телебаченню.

НАШ FEST! ЗВЕНИГОРОД (28-29 серпня):