Лайн-ап одного з найбільших фестивалів Європи Sziget доповнився гуртом з України. Молоді інді-рокери Brunettes Shoot Blondes зіграють на Europe Stage в серці Будапешта 12 серпня 2016.

8 мільйонів переглядів і визнання світових медіа, включаючи Billboard, Rolling Stone, Mashable, The Daily Mirror і USA Today – так почався успіх BSB з кліпом «Knock Knock». Креативне відео стало інтернет-сенсацією і одержало премію в номінації «Краща концепція» від Berlin Music Video Awards 2015. Минулого року відбувся реліз міні-альбому Brunettes Shoot Blondes «Bittersweet», а з новою піснею «Every Morning» гурт вийшов до фіналу національного відбору пісенного конкурсу Eurovision.

Острів Свободи радий зустрічати українських музикантів і готує до оголошення повний міжнародний лайн-ап Europe Stage.

Серед учасників Sziget цього року – Sigur Rós, Muse, The Last Shadow Puppets, The Lumineers, Róisín Murphy, David Guetta, Bastile, Bullet For My Valentine, The Neighbourhood, Bring Me The Horizon, Block Party, Sum 41, MØ і Naughty Boy. Більше імен лайн-апу фестивалю буде названо в найближчі тижні. Квитки за знижкою на Sziget 2016, який відбудеться 10-17 серпня в столиці Угорщини, доступні до 5 травня.

Нагадаємо, що до 17 березня триває конкурс дизайну для Sziget-футболок, а до 31 березня приймаються заявки на виступ на акустичному майданчику Sziget Campfire, де минулого року виступило 3 українські гурти​.​