10 березня Лео Мантіс презентує другий авторський сингл з назвою "Na So E Dey Dey". Вперше в Україні пісня звучить на піджин - суміш спрощеної англійської та однієї з нігерійських мов.
Стиль композиції, за визначенням автора, є найближчим йому - поєднання африканського блюзу з європейським роком.

Leo Mantis: "Пісня написана близько року тому. Народилася вона доволі нестандартно, як для мене. Зазвичай, я пишу пісні під піаніно чи гітару. Цю ж написав, коли грав на барабанах на репетиційній студії . В ритмі почув щось цікаве і дуже швидко з'явилися мелодія та текст. Я люблю, коли пісня ритмічно багата, качає, при цьому має свій зміст.
В пісні говориться про страждання чи пошуки людей. Про те, що людські проблеми не зможе вирішити хтось десь інший, тож не варто покладатись на когось, крім самого себе. Варто вірити у власні сили. Це пісня з сумним текстом, але позитивним настроєм".

Щодо мови пісні. Піджин - це дуже спрощена англійська (з ігноруванням граматичних правил мови) та в цьому конкретному випадку - з частковим використанням слів однієї з нігерійський етнічних мов. В Нігерії, звідки Лео родом, нараховується понад 300 місцевих діалектів та мов, тому піджин там – універсальна мова спілкування.

Автор музики, слів, виконавець: Leo Mantis
Продюсери: Святослав Вакарчук, Віталій Телезін
Саунд-продюсери: Leo Mantis, Віталій Телезин
Запис та зведення: Студія "211"
Інженери запису: Віталій Телезин, Ростислав Терешко