Життя у великих містах вирує і вдень, і вночі. Київ, Барселона, Нью-Йорк без упину поспішають, рухаються, шумлять і миготять вогнями. Кожен учасник цього урбаністичного движу не має іншого вибору, як рухатися разом з великим містом і жити його настроєм.

Та час від часу зі строкатого калейдоскопу виринають особистості, які не пливуть за течією, а самі творять це рухання. У Барселоні – співачка з містерійним вокалом та ді-джей Жанна, у Нью-Йорку – харизматичний музикант, перформер та файер-денсер Спага, у Києві – вільний художник Кошту та першовідкривач діджейської хвилі Мішуков. Кожен з них по-своєму неповторний і самобутній, егоїстичний та деспотичний – і коли справа стосується творчості, все інше відступає на задній план.

Все інше – це близькі, друзі та кохані. Виснажені мистецькими рефлексіями своїх половин, вони пускаються на пошуки щастя без їхньої участі. І тоді душевний біль стає дужчим за муки творчості.

Але є щось, що стоїть над дружбою, коханням та дрібними образами. Це доля, яка зводить їх усіх в одному місці. І єдиний спосіб з цим впоратись – скоритись, віддатись, не перейматись. Фестиваль Казантип вже приготував сцену, на якій судилося перетнутись стежкам героїв. Про майбутнє відомо лише одне – все буде добре. Тож, як часто кажуть собі герої, не переймайся, просто живи.

За лаштунками. Фільм знімався у трьох країнах: Україні, Іспанії та США. Жанр Don`t Worry! можна описати як музичне кіно доку-фікшн. У фільмі задіяні реальні музиканти та творчі персоналії: іспанська співачка та ді-джей Zhanna, американський андеграунд-музикант Spogga, київський DJ MISHUKOFF, художник-фотограф Іштван Коштура та інші. Картина була відзнята без залучення державних, спонсорських та меценатських коштів.?Тому будь-які продакт-плейсменти у фільмі є чистою випадковістю.

Що б не сталося в житті – не переймайся, просто живи!

Не переймайсяХудожній фільм:
Don’t Worry! / Не переймайся!
Режисер: Ганка Третяк
Жанр: Музичний фільм
(доку-фікшн)
Країна: Україна
Рік виходу: 2012
Сценарій: Ганка Третяк,
Єгор Кір'янов
Виробництво: ГАНКА Фільм
У ролях: Zhanna de Cordoba,
Spogga Hash, Костянтин Мішуков, Іштван Коштура
Тривалість: 92 хвилин.