31 травня – літній театр Національної оперети України (центральний парк м. Буча)
1 червня – головна сцена Національної оперети України

Музично-театральний проект, заснований Національної оперетою України і Бучанською міською радою, проходитиме за підтримки Міністерства культури України, голови Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Цьогоріч у фестивалі беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти більш ніж з 10-ти країн світу: Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, України, Хорватії та Японії. Хедлайнер – відома співачка та композитор Джамала.

Тема «О-FEST 2014»: оперета та традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

Фестиваль стартує 31 травня у центральному парку м. Буча широкомаштабними акціями, серед яких: виставка народних ремесел та виставка картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерт камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги та чимало новацій.

У програмах Гранд-концертів, що відбудуться на літній сцені Національної оперети (парк м. Буча) та на головній сцені театру (м. Київ, вул. Червоноармійська, 53/3) – арії та дуети з найвідоміших оперет у виконанні світових зірок та традиційна музика тієї країни, артисти якої беруть участь у «O-FEST 2014».

Серед почесних гостей – Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

За словами співголови Оргкомітету фестивалю, художнього керівника Національної оперети, з.д.м. України Богдана Струтинського «О-FEST 2014» має дві головні цілі: «Фестиваль покликаний об’єднати світ музикою, а також відкрити Україну для світу як культурну, цивілізовану країну. Організовуючи та проводячи цей проект, ми робимо інвестицію у майбутнє, і, в першу чергу, у розвиток туризму та інтернаціонального співробітництва. Ми знімаємо страхи і побоювання нав’язані інформаційною війною, зацікавлюємо і заохочуємо гостей з-за кордону приїхати до нас ще раз, щоб краще познайомитися з високим українським мистецтвом, з українськими традиціями, кухнею, побутом, щирими, доброзичливими і талановитими людьми».

«О-FEST 2014»: об’єднаємо світ музикою!

фестиваль О-FEST 2014