Сьогодні вийшов альбом «Моя» гурту з Росії МУРАКАМИ – учасника «Нової Хвилі-2010», автора саундтреків до фільмів Сергія Безрукова і Федора Бондарчука. Першим синглом з альбому стала пісня «Бред», кліп на яку відзняли режисери Денис Гусєв і Денис Матвєєв. Це третя пісня за всю історію гурту, що потрапила до хіт-параду «Чартовая Дюжина» радіостанції «Наше Радио» (Росія). Вона відразу піднялася до 5 місця і досі знаходиться у списку 13 кращих пісень хіт-параду. Прем’єра в Україні відбулася на станції «Джем FM»

«Моя» – четвертий альбом МУРАКАМИ, записаний на «Студії 211» у Києві влітку минулого року, відразу після виступу гурту на фестивалі «Нашествие». На заключному етапі роботи над записом гурт взяв участь в успішному краудфаундінговому проекті порталу planeta.ru, що тривав 69 днів. Над створенням платівки працювали продюсери Олег Баранов (пісня «Секрет») і звукорежисер Володимир Овчінніков. У якості основного продюсера альбому виступив Олександр Бурий зі «Студії 211», відомий музикант, який працював з гуртами «Чичерина» і «Смысловые галлюцинации». На альбомі зібрані кращі пісні, написані гуртом за 4 роки і звучить нова сольна пісня другої вокалісти Каріни.

До релізу альбому у МУРАКАМІ запрацював новий сайт, наповнений душею та любов’ю, увесь алфавіт якого промальований власноручно солісткою Ділярою Вагаповою.

Презентація альбому відбудеться сьогодні в Москві у клубі «16 тонн» і 1 червня в Санкт-Петербурзі у клубі «Зал Ожидания». Влітку гурт виступить на фестивалях «Нашествие» і «Доброфест», а восени планує перший повномасштабний тур по Уралу, Сибіру і Далекому Сходу.

МУРАКАМИ – російський рок-гурт з Казані з жіночим вокалом, учасники «Нової Хвилі-2010», автори саундтреку до фільму Сергія Безрукова «Найреальніша казка». Виступали на Головній сцені одного з найбільших фестивалів СНД «Нашествие» в компанії гуртів «Алиса», «Ночные снайперы» і «Чайф», на церемонії нагородження «Чартової Дюжини» від «Нашого радіо» в Олімпійському, на розігріві легендарних «Roxette».

Вокалістка Діляра Вагапова – фіналістка телевізійного проекту «Народний Артист-2» на «РТР» (7-е місце), ведуча програми «Роковая встреча» на радіо «Миллениум». Перший сольний концерт гурту відвідало понад 700 осіб – небачений випадок в історії казанської рок-музики. Виконували «Мой рок-н-ролл» разом з «БІ-2». «Кращий рок-гурт» фестивалю «Рок-інтелект», лідери проекту «Народний продюсер» на радіо «Маяк». У квітні 2013 вийде червертий альбом гурту – «Моя».