Зібрати переповнюючі досі емоції в єдиний словесний потік, який би повноцінно описав вчорашнє дійство, складно. Все, що відбувається в нашій країні додало абсолютної унікальності як сетлісту, так і загальному настрою концерту 30 Seconds to Mars в Києві. Більш того, на тлі багатьох скасованих концертів, довжелезна черга на вході в Палац Спорту, показала, що цей концерт, як пізніше сказав Джаред: «ні за що не був би скасований».

Заклики до боротьби за свою свободу і мрії, «Слава Україні», борщ, «Весь світ слідкує за тим, що зараз відбувається у вашій країні, ми віримо у вас!» - було багато емоцій, був діалог між залом і групою, це був більше ніж концерт, більше ніж музика.

Концерт 30 Seconds to Mars розпочався з п’ятнадцятихвилинною затримкою, із падіння завіси, на яку була спроектована біла тріада і проникливого виконання «Birth», яка відкрила цей вечір.

Далі одразу «Night of the Hunter» та «Search and Destroy», під час яких розкачувався як зал так і група, Джаред вимагав голоснішої віддачі та вищих стрибків: «Що з вами? Віджигайте так, щоб цей вечір став найкращим вечором у вашому житті!».

Одним з апогеїв вечора була присвята пісні «This Is War»: «всім тим, хто бореться за свою свободу і свої мрії, ми віримо у вас! Кулаки вгору: Fight! Fight! FIGHT! Я люблю цю країну». Вигуки натовпу, підняті вгору кулаки, стрибаючі по залу надувні кульки і голоса, котрі в єдиному пориві співали пісню, яка одночасно закликає до боротьби і миру.

«Покажіть на що ви спроможні, Україно!» - заклик на початку «Conquistador», конфетті і пісня отримує нове, глибше значення. «Kings and Queens» - під час якої світло плавно змінює колір і зала Палацу Спорту освітлюється променями закатного сонця.

На «Do or Die» було запрошено дівчат з натовпу, Джаред попросив хлопців посадити свої подружок собі на плечі, взяв у руки український прапор і проспівав цю пісню, розмахуючи ним. «Сity of Angels» - мерцаючі вогники мобільних телефонів . Далі абсолютно неперевершене звучання «End Of All Days», котра була логічним завершенням першої частини концерту.

фото концерт 30 STM
Фото взято з: http://vk.com/photo-53719140_325719485

Акустичний сет почався з того, що Джаред викликав на сцену ще одну фанатку, попросив натовп, щоб йому хтось приготував борщ і запитував які пісні ми хочемо почути. Через неоднозначність вигуків, київський акустичний сет включив у себе пісні з двох попередніх альбомів гурту «I’ll Attack», «From Yesterday», «Hurricane» та «The Kill». Перед виконанням останньої фронтмен гурту спитав чи чули ми його промову на врученні оскара. На що натовп відповів схвальним вигуком. За секунду після цього, фанати почали в один голос вигукувати «Thank you!» виказуючи таким чином подяку за підтримку.

«Ви надихаєте своєю боротьбою, тим, що недивлячись на всі страждання ви робите все, аби втілити свої мрії у життя. Я у вас вірю, ви все зможете! Для нас величезна честь грати сьогодні у вашій країні. Наступна пісня для справжніх віруючих, для тих, хто вірить у дружбу, сім’ю,країну і мир. Давайте заспіваємо цю пісню так голосно, щоб решта світу почула ваше бажання отримати свободу» - на що зал Палацу Спорту з пів хвилини вигукував: «Слава Україні! Героям слава!».

Після невеличкої паузи, Київ отримав ще два сюрпризи: «Vox Populi», котра реально своїм текстом скликає армію до боротьби і «The Race», котру хлопці вирішили зіграти спонтанно. Протягом цих пісень на натовп сипалися конфеті, а Джаред, загорнувшись у традиційний український вишитий рушник, котрий гурт отримав у подарунок під час міт-н-гріту, намагався бути одночасно на всіх боках сцени.

На біс 30 Seconds to Mars виконали «Bright Lights» та «Up In The Air». Покликавши на сцену якомога більше народу, на сцені столичного Палацу Спорту прозвучав фінальний залп марсіанської музики.

P.S: Сьогодні відбудеться прем’єрний показ «Артефакту», квитки можна купити через офіційний сайт або безпосередньо в касах кінотеатру «Україна». Сеанс о 19.00

Сетліст:
1. Birth
2. Night of the Hunter
3. Search and Destroy
4. This Is War
5. Conquistador
6. Kings and Queens
7. Do or Die
8. City of Angels
9. End of All Days
10. I’ll Attack
11. From Yesterday
12. Hurricane
13. The Kill (Bury Me)
14. Vox Populi
15. The Race
16. Closer to the Edge
Encore:
17. Bright Lights
18. Up in the Air

Автор: Настя Варбан