Культовий японський пост-рок гурт MONO 2 грудня відіграє концерт в київському клубі Atlas. Європейським туром гурт завершить святкування свого 20-річчя.

На нас чекає класичний матеріал MONO разом з композиціями з їхньої останньої епіки "Nowhere Now Here" - 10-й альбом від титанів експансивної та ефірної рок-музики. Живий виступ MONO - це завжди екзистенціальний досвід, що проникає у найстрашніші глибини вашої свідомості.

За 20 років на 10 альбомах MONO постійно розширяли палітру своїх записів: з 1999 в класичному роковому сетапі гітара-бас-барабани, поступово еволюціонуючи до 30 оркестрових інструментів. В альбомі “Nowhere Now Here” можна почути появу електронних звуків. Також на ньому вперше відбувається зміна в складі MONO - до класичної трійці Goto, Tamaki, Yoda приєднався новий барабанщик Dahm Majuri Cipolla (учасник гурту The Phantom Family Halo).

Записаний у співпраці з культовим Стівом Альбіні, “Nowhere Now Here” вийшов 25 січня 2019 року на Pelagic Record.

На одній сцені з MONO зіграє київське тріо Way Station. Творчість Way Station можна охарактеризувати як атмосферний інструментальний рок з глибокими сенсами, що розказані без слів.

Квитки: https://katacult.com/mono/