Міжнародний проект MARINITA (Україна-США-Азербайджан) 21 вересня 2013 в ATMASFERA 360.

Марініта – вокал, фортепіано
Теймур Фель – бас
Орхан Агабейлі – перкусія

ТЕЙМУР ФЕЛЬ, відомий басист і контрабасист із Нью-Йорка, учасник легендарного Mike Stern Trio. Народився в Азербайджані, в Баку, в родині музикантів, виріс в Ізраїлі. Теймур почав грати на бас-гітарі у віці 13 років. У 18 років поступив до Єрусалимської академії музики, де протягом чотирьох років навчався грі на контрабасі і вивчав класичну музику в маестро Майкла Клінгхоффера (Michael Klinghoffer).

Теймур швидко заробив собі ім'я на ізраїльській джазовій сцені, а згодом і на світовій музичній сцені, гастролював із відомою співачкою Amal Murkus. У 2007 році брав участь у записі альбому Марініти та Діми Гореліка «Галілея» (група «Anno Domini»). Переїхавши до Нью-Йорка в 2011 році, Теймур активно займається концертною та викладацькою діяльністю, виступає і записується з такими артистами, як Mike Stern, Leni Stern, Danilia Cotton, Kevin Salem, Lew Soloff, Oz Noy, Nat Janoff, Logan Evan Thomas і з багатьма іншими.

MARINITA (Марина Захарова) – українська співачка, піаністка та композитор. Вона створила свій власний неповторний стиль, у якому органічно поєднуються різноманітні фольклорні традиції із джазовою та академічною музикою. Марініта віртуозно володіє вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу із витонченою орієнтальною мелізматикою та ідеальним інтонуванням, природно використовує складні ритми, притаманні близькосхідній, тюркській, балканській та ромській традиціям. Марініта брала участь у багатьох міжнародних фестивалях в Україні, США, Європі та Ізраїлі: Jerusalem Sacred Music Festival – 2013, PalmJazz – 2012, 2010 (Сілезія, Польща), Jazz Days in Megiddo – 2013, 2012 (Ізраїль), Nessiah – 2011 (Піза, Італія), Warsaw Summer Jazz Days – 2008 (Варшава, Польща), City Stages – 2005 (Бірмінгем, США), Jazz Bez – 2010-2012, 2008, 2004 (Україна-Польща).

ОРХАН АГАБЕЙЛІ – перкусист, барабанщик, викладач, творець власної школи гри на перкусії. Орхан почав займатися музикою у віці 15 років і самостійно освоїв техніку гри на перкусійних інструментах, після чого вступив до Харківської консерваторії на факультет естради і джазу. Орхан – учасник українських і міжнародних музичних проектів, працює в найрізноманітніших стилях: від автентичної музики сходу, до джазу, року, фанку. Брав участь в багатьох музичних фестивалях: «Jazz Bez», «Єдність», «Palm Jazz» та інших, гастролював країнами Європи та Азії. У грудні 2011 року відкрив школу гри на перкусії, де навчає грі на дарбуці і кахоні, поєднуючи викладання з активною концертною і гастрольною діяльністю.

Концерт організований в рамках кампанії проти ксенофобії та дискримінації в Україні за підтримки Шведського Агентства з Міжнародного Розвитку «SIDA» і програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Дата: 21 вересня 2013
Початок: 20.30
Адрес: «ATMASFERA 360», приміщення Київського планетарію, вул. Велика Васильківська, 57/3, тел. (044) 229 01 93, (044) 229 61 21
Вартість квітків: 60-80-100 грн.

MARINITA