29 листопада відбудеться вибуховий міні-фест Ранкового Шоу! Лєра Чачибая, Ярослав Лодигін, Данило Хомутовський і Наум Гольдман чекають на Вас 29 листопада в київскому ресторані-клубі Толстой о 20.42!

Команда Ранкового шоу цього разу приготувала дуже цікавий "перформанс"! На російськомовній радіостанції, за власною ініціативою ведучих, було прийнято рішення кожен четвер присвячувати рідній мові! З ранку до ночі розмовляємо виключно українською мовою! До команди Ранкового шоу приєднуються цілими офісами!.. Люди, з радістю, підтримують цей проект і діляться враженнями!

29 листопада у Вас буде можливість побачити, почути і прийняти участь в Ранковому Шоу! Ми обіцяємо Вам невимушену атмосферу, нетривіальний гумор і чудову музику. Компанію нам складуть блискучі Alloise, Awesomatic, Sophie Villy, Tomato Jaws, Ольга Діброва (Gorchitza), Tape Flakes і Champaigne Morning! Всі вони виступлять 29 листопада на сцені клуба «Толстой»! Кожен мріє побачити стільки талановитих людей в одному місці за одну ніч.

Артисти обіцяють вразити присутніх несподіваними образами і гарячими виступами! Так, Alloise постане перед нами в образі "меланхолічної тріп-хоп діви", а Оля Діброва обіцяла показати своє вміння грати на роялі кавери на даб-степ своїм ніжним м'яким місцем... Tape Flakes не соромляться рвати публіку на шматки, а вокаліст Awesomatic – Джері – чудово розповідає американські анекдоти.

Всім чудово відомо, що в нас на вечірках може бути усе, окрім агресії, расизму, дурного смаку і поганої музики!

Буде гаряче, друзі...Інтелігентний бардак повертається, цього разу - в Український Четвер в клубі «Толстой»!

Український четвер! Нарешті ми всі побачимо один одного!

Міні-фест Ранкового Шоу на Просто Радіо