18 жовтня відбудеться прем’єра сферичного проекту поетеси Мідної «Точка роси» у цифровому планетарії Atmasfera 360. Вірші Мідної з майбутньої першої збірки, classical crossover гурту Pianochocolate і сферичне відео з ефектом 3D без окулярів – поезія і музика, які можна буде не тільки почути, а й побачити на куполі площею 830 кв. метрів, одному з найбільших в Європі.

Сферичне кіно (fulldome) – це революційний жанр кіноіндустрії, в якому бачать майбутнє кінематографа Джеймс Камерон і Стівен Спілберг. «Точка роси» стане першим поетичним проектом у планетарії і сферичному кінотеатрі Atmasfera 360, одному з найнезвичайніших місць у Києві, «місці для душі» («атма» у перекладі із санскриту – «душа»). Поезія звучатиме live, світла, загадкова і багатогранна музика – з нового СD Pianochocolate «Lilac music» та інших альбомів гурту. Все це з об’ємним звуком Dolby Surround і магією сферичних фільмів, від яких захоплює подих. «Точка роси» – чудова нагода побувати в унікальному кінотеатрі, що створює відчуття об’ємного зображення, атмосферу польоту і казки, дозволяє глядачу стати частиною фантастичного віртуального аудіовізуального світу.

«Піднімаючись і поступово охолоджуючись, повітря досягає межі, де його температура дорівнює точці роси. Саме у цій точці, коли водяна пара в повітрі стає насиченою, народжуються хмари. Саме у точці роси за високої концентрації емоцій, насичення образами, народжується поезія – небо, за яким вже тільки космос. Термін з молекулярної фізики, що дав назву проекту в планетарії, підкреслює емоційну межу, на якій пройде дійство, яка передбачає близький політ, коли так хвилює космічна близькість, духовна височінь, торкнутися якої прагнемо. Не випадково «Точка роси», як точка відліку нового часу, відбудеться у день мого народження.» ? Мідна

Дата: 18 жовтня 2013
Початок: 20.30
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3, м «Олімпійська»

МІДНА в Atmasfera 360