Маємо нагоду з радістю познайомити вас із потужною і досить якісною групою Chevelle, що стала для нас приємним відкриттям. Хлопці грають у стилі альтернативний метал, до того ж саме в останньому альбомі La G?rgola металеве звучання найбільш яскраво проявилося.

Chevelle нагадує за що ж ми так любили молодих Muse з їх неконтрольованою часом, але захоплюючою і всепоглинаючою енергією; щирі безпосередні тексти схожі на Anberlin, важкі гітарні рифи – на RATM, неземна психоделічність повільних композицій асоціюється з Deftones. А якщо це все об’єднати, то очевидно, що Chevelle мають свій власний неповторний стиль з поєднанням непоєднуваних в класичному розумінні музичних елементів, саме тому й не набридає їх слухати дуже і дуже довго. Якщо пересічний слухач не знайде вагомих відмінностей між двома будь-якими піснями Nickelback, то у Chevelle, в свою чергу, кожен трек – це феєрія звуку та спектр найрізноманітніших емоцій.

[soundcloud url="https://api.soundcloud.com/tracks/132842229" params="auto_play=false&hide_related=false&visual=true" width="100%" height="300" iframe="true" /]

1. Неминучість трагедії у рядках «сuz we’re growing a fire» імпульсивної Ouija Board.
2. Щільний гітарний звук та мало не бойовий клич у композиції An Island.
3. Take Out The Gunman: шепіт, що плавно переходить у крик душі.
4. Рецепт хорошої пісні, як-от Jawbreaker: риф як в AC/DC плюс власна індивідуальність.
5. Hunter Eats Hunter: з характерним надривом про боротьбу за виживання як в прямому, так і в переносному сенсі.
6. Мелодійна і чуттєва One Ocean – пристрасно про найголовніше.
7. Відлуння гранжу чуємо в агресивній Choking Game.
8. The Damned – ще один крутий риф, ще один шикарний трек.
9. Динамічна Under The Knife – до хардкору зовсім тонка і розпливчаста межа.
10. І, нарешті, на десерт – космічна Twinge, що зачаровує ніжним вокалом зі спокусливим придихом; інструментальний супровід асоціюється з теплим дощем і приємним відчуттям внутрішньої гармонії за умов абсолютної самотності.

Як ви й самі встигли переконатися, Chevelle – це передусім постійні експерименти зі звучанням і стилями, однак вони органічно поєднуються з сильним внутрішнім стержнем команди, який дозволяє їм завойовувати прихильників, завжди залишаючись собою.

Автор: Надя Царик

Chevelle