Днями Мед Хедс влаштували неординарну презентацію свого нового альбому «8». В форматі гастрольних буднів групи. Місцем зустрічі була обрана площа біля Палацу Спорту, куди Красноокий і Ко приїхали
на party-bus – автобусі, облаштованому під вечірку.

Гостей зустрічав соліст гурту „Funkey” Роман Бабак, а смачним та алкогольним пригощав „Докер Паб”. Аби у присутніх виникло передчуття початку гастрольного туру – для них виступили „Мед Хедс”. Крізь розчинені двері автобусу за шаленою вечіркою спостерігали перехожі, які фотографувалися з музикантами та просили автографи, дехто навіть пробував забронювати собі місце поряд із зірками та долучитись до паті.

Тим часом Вадим Красноокий, який у драйвовому запалі продемонстрував майстер-клас з ігри на гітарі, вирішив навчити грі і своїх гостей. Один з яких перейняв „музичну естафету” та зіграв так, що зірвав оплески публіки і перехожих. Лише згодом Красноокий пояснив, що саме так хотів представити нового учасника гурту Мед Хедс Стаса Семілєтова. Виявилось, що до цього часу музикант грав на багатьох інструментах у більш ніж 15-ти колективах!

Автобус колесив вулицями міста, а під час зупинок Мед Хедс грали для перехожих. Тим часом гості змогли відчути, що таке справжнє гастрольне життя. В один момент в середині автобуса з'явився туман, а на екранах party-bus – відео нового кліпу гурту. По містичному сюжету Мед Хедс під час гастрольної подорожі потрапляють у загадковий туман, з якого з'являються Сирени і атакують автобус колективу.

До речі, це перший кліп гурту, в якому Мед Хедс танцюють! Хореограф, співак і телеведучий, якому вдалося розтанцювати колектив, Олексій Кучеренко, також був присутній на вечірці.

Презентація альбому продовжилась на радіо, поки Вадим Красноокий давав інтерв'ю, гості слухали його і пригощалися наливками від „Докер Паб” власного виготовлення, тому не дивно, що під кінець найдрайвовішої презентації альбому „8” від Мед Хедс дехто відчув абсолютно всі пригоди гастрольного життя. Проте партнери заходу – таксі 818 були напоготові і організували доставку гостей вечора по домівках.

«Ми хотіли, зробити нестандартну і веселу презентацію, - с посмішкою говорить Вадим Красноокий. – Щоб наші гості відчули, що таке бути артистом, коли життя проходить на колесах... Так при цьому є певні незручності, але гастрольні автобуси зближують, в них завжди весело, а під такий настрій народжуються нові пісні та відчайдушні ідеї, які ми не боїмось втілювати у життя. До того ж – вже дуже скоро стартує наш всеукраїнський тур на підтримку альбому „8”, і гурт знову більшість часу буде проводити у подорожах, на жаль, наш гастрольний автобус не такий зручний».