Перетворіть в одну чарівну ніч ваше життя на казку! Під магією Святого Валентина зробіть неймовірний подарунок своїй половинці, або знайдіть своє кохання!

Незабутні враження, несподівані зустрічі в одну безкінечну карнавальну ніч. Унікальна можливість у яскравій невимушеній атмосфері, відпочити від щоденних турбот, знайти нових друзів, ділових партнерів в Україні та за її межами, потанцювати під звуки чарівного Віденського вальсу, закрутитися у славних українських танцях, шаленіти в пристрасних ритмах Бразилії!

Бал згуртує навколо себе дипломатів і представників ЮНЕСКО, діячів культури і політики, зірок шоу-бізнесу і спорту, та 1500 загадкових, яскравих гостей.

Насолодіться романтикою карнавальної ночі, вишуканими напоями, смачними стравами, захоплюючим музично-театралізованим шоу, прекрасними оркестрами, джаз-бендом, артистами опери та балету, відомими українськими та зарубіжними виконавцями.

Запалюйте радістю і добром свої серця! «Карнавалія» – не лише культурно-розважальний захід. «Карнавалія» уособлює найшляхетнішу традицію балів – благодійність. Долучитися до цієї благородної справи, за бажанням, Ви зможете на Зірковому аукціоні та лотереї.

Для гостей балу із 15 січня будуть діяти безкоштовні майстер-класи танців у вокально-хореографічній школі ім. Г. Г. Верьовки (тел.: 098 084 4444)

Замовлення благодійних квитків: 095 000 7 000
Детальніше на сайті Карнавалії: www.carnivalia.com.ua

Маскарадний бал