Гурт ГАЙДАМАКИ спільно з газетою «День» планують реалізувати цікавий проект. 20 лютого 2015 р., до Дня Героїв Небесної Сотні газета «День» випускає спеціальний тираж у кількості 4000 примірників, присвячений річниці кривавого розстрілу на Майдані.

До кожного примірника газети буде додано максі-сингл гурту ГАЙДАМАКИ з піснями з нового альбому «УКРОП» на тему Майдану та війни на сході України.

Музична добірка включатиме в себе такі пісні ГАЙДАМАКІВ, як "Дерев'яні Щити", "Укроп", "Аркана!" та інші.

А тим часом ГАЙДАМАКИ готуються до презентації нового альбому під назвою «УКРОП» та грандіозного концерту з неймовірним звуком та світлом, який відбудеться 16 квітня 2015 у київському клубі Sentrum.

На новій платівці можна буде почути багато цікавого матеріалу, такого як обробки народних пісень, класичний танцювальний Аркан, за участі Богдана Кутєпова та Василя Геккера, «Їхав козак на війноньку», старовинну козацьку «Ой, віє ж вітер», і вже відомі хіти, як-от «Дерев?яні Щити», популярний сингл «Укроп», написаний на слова українського військовослужбовця Олександра Ткачука, та за участі відомого журналіста, вже згаданого Богдана Кутєпова, лірично-летюча «Співай, соловей» тощо. Відтак публіка отримує незвичайну вибухову суміш, яку без перебільшення можна назвати «свіжим вітром» в українській рок-музиці.