22 жовтня 2013 року в 19:00 ТОВ «Юритмікс» мережа магазинів «Тік-Так» та Джазовий клуб "Джезва" запрошують всіх бажаючих відвідати майстер-клас всесвітньо відомого барабанщика Thomas Lang.

Lang взяв барабани в руки у віці 5 років. Ходив на заняття до місцевих музичних шкіл, потім закінчив Віденську Музичну Консерваторію (Vienna Conservatory of Music). Після закінчення консерваторії у 1985 році, Lang почав працювати професійно, на європейських сценах поп, рок і джаз музики. Він грав з такими зірками, як John Wetton, Robert Fripp, Glenn Hughes, Peter Gabriel, Asia, Nik Kershaw, Tina Turner, Robbie Williams, Kelly Clarkson, Sugababes, Geri Halliwell, Emma Bunton, Victoria Beckham, Ronan Keating, Steve Hackett, 911, Boyzone, Falco, Nina Hagen, Steve Jones, Mick Jones, The Commodores, George Michael, Doogie White, B*Witched, Gianna Nannini, Lighthouse Family, Westlife, Kylie Minogue, The Blockheads, Sertab Erener, Vienna Art Orchestra, Bonnie Tyler, Nadine Beiler, та Paul Gilbert.

У 1995 році Lang випустив свій дебютний сольний проект, Mediator, який очолив чарти в Європі і отримав позитивні відгуки.

Дата і час проведення: 22 жовтня 2013 р., з 19:00.
Місце проведення: Культурно-мистецький центр «Києво-Могилянської академії» м. Київ, вул. Іллінська, 9.

З 13:00 по 14:00 в магазині «Світ музичних інструментів «Тік-Так» по вул. Костянтинівська, 10, відбудеться автограф-сесія з Thomas Lang.

Майстер-клас Thomas Langg