Багато є міркувань стосовно розшифрування абревіатури дуету. Найпопулярнішою, і скоріш за все найвірнішою, є така - «Laughing my fucking ass off», що перекладається як «Ржунеможу». 26 вересня 2012 у ЗМІ стало відомо про розпад гурту. Кожен з учасників вирішив продовжити сольну кар'єру. Співак і продюсер Redfoo офіційно повідомив, що він і його племінник Redfoo вирішили рухатися в різних напрямках і припинити існування гурту LMFAO.

«Здається, я був частиною цього вже стільки часу - п'ять або шість років. І це вже стало звичкою, частенько змушуючи себе цим займатися », - коментує Redfoo. Він додає: «Мені здається, ми просто почали спілкуватися в різних компаніях, але ми все ще родина.

Sky Blu завжди залишиться моїм племінником, а я його дядьком». Артист також заявив, що збирається випускати власну лінію одягу і записувати сольну музику. Нагадаємо, що LMFAO випустили два студійних альбоми «Party Rock» і «Sorry For Party Rocking» в 2005 і 2011 роках. Головним хітом дуету залишається трек «Party Rock Anthem», кліп на який набрав більше 483 мільйонів переглядів на «YouTube».

репортаж концерт LMFAO Киев

Але цього вечора відбувся один з найочікуваніших концертів цього року. Бум музичної арени, правда лише у складі Redfoo. Палац Спорту наповнився атмосферою неординарності, епатажності і шаленої феєричності. Саме так, ці всі слова можна сказати про дует LMFAO, який на разі розпався після існування 5 років. І тепер Redfoo сам продовжує качати людей по всьому світу.

Перед виходом зірок на сцені з’являються чоловіки, і соліст Єгор оголошує що вони зараз трохи розігріють натовп та перевірять чи добре фани знають пісні дуету. Починають грати кавер на «LMFAO». А далі лунають пісні дуже різного жанру і формату вже російською мовою. Під кінець виступи гурту Єгор каже що раз ми на Україні то треба говорити українською і промовляє пару слів нею.

фото репортаж концерт LMFAO Киев

Невеличка технічна перерва і на сцену, як ракета, вривається епатажний Redfoo. Разом із ним на сцені підтанцьовка – чоловіки і жінки, які витворяють неймовірні речі на сцені. А ще хлопець із яскравою коробкою на голові. Від самого початку виступу з’являється яскравий і гарно підібраний відеоряд - будинок, що змахує на 3D-графіку . Поступово на сцену виносять одна за одною надувних зебр.

І от перша пісня «Sorry for Party Rocking». Фразою вечора стає комбінація слів «Yeah baby», яку Redfoo ще не раз повторює протягом концерту. Взагалі дуже балакучий парубок, весь час щось активно розказує і каже, що у нас в Києві дуже красиві жінки (sexy ladies).

фото LMFAO Киев

Потім зебри фігурують вже у натовпі, перелітаючи з рук у руки. На сцену вискакує хтось у костюмі рожевого ведмедя, що виглядає ще епатажніше, аніж усе дійство, що відбувається на даний момент.

Невід’ємним елементом прикиду Redfoo є табличка на його шиї. Перед кожною піснею він швидко перевдягається і виходить вже у «нових обладунках». Ще більше стилю і краси на сцені в цей вечір.
Під час однієї з пісень одна з танцівниць починає інтенсивно трясти задом, а потім стає чоловікам на плечі і продовжує робити це ще більш інтенсивно. Натовп шаленої від такого феєричного шоу.
І знову чути знайомі слова: «Yeah baby».

Взагалі чого тільки на сцені не було: летіли зебри, м’ячі, пальми, лилась вода, серпантин, конфеті, усілякі хлопушки, махали пластиковими квітами, вигукуючи слово: «Celebrate».

фото концерт LMFAO Киев Дворец Спорта

Десь посередині концерту Redfoo робить невеличку об’яву. Сьогодні День Народження у його секьюріті і промоутера Андрія з Москви. Разом із фанами всі співають привітання «Happy Birthday To You». Все це виглядає досить мило і красиво.

Ну і після цього всі масово п’ють – починаючи від танцюрів і закінчуючи самим Redfoo. Відеоряд вже радикально різниться – тепер на екрані ми бачимо рецепти якихось алкогольних коктейлів і всілякі туси, на яких люди добряче відпочивають і святкують. Також радують драм соло в перемішку з гітарним.

Лунає багато пісень. Не обійшлося звісно без таких хітів, як: «Put That A$$ to Work», «One Day», «Champagne Showers», «Party Rock Anthem».

концерт LMFAO Киев

Ну а під легендарну «Sexy and I Know It» Redfoo разом з танцорами роздягається і лишаються у схожому прикиді, який був у кліпі на цю пісню.

Відіграли дуже класно, публіка шаленіла від кожної пісні. Зарядили емоційно на неділю, так точно. Дякую Redfoo за виступ. Побажаємо йому лиш наснаги у його вже сольному проекті та побільше фанів на концертах.

Автор: Борцов Олександр
Фото: Анастасія Нечаєва

Більше фото з концерта LMFAO, Київ, Палац Спорту:

Лайк та розкажи друзям!