Співачка Lissa Wassabi презентувала нове відео Ping Pong. Кліп знято на сингл, створений у співпраці з саунд-продюсерами Євгеном Кобзаруком і Дмитром Леоновим. Саме в такому складі останні півтора року йшла кропітка студійна робота над новим матеріалом. Ping Pong став першою ластівкою майбутнього альбому.

«Зараз я знаю точно чого хочу і роблю так, як це відчуваю. Нам знадобився час для того, щоб знайти своє характерне звучання і власний почерк. Завдяки Дімі і Жені моя музика і тексти придбали форму, стали реальними. Це стало для мене новим життям. Я хочу, щоб слухач відчув себе співучасником всього того, що він почує, і знайшов в цьому всьому щось цінне для себе. Вигадливі теми, мелодійні слова, реальні історії – все це розповідає про наш світ за допомогою кінематографічних пісень, таких як Ping Pong», – Lissa Wassabi.

Над кліпом працювали режисер Павло Буряк і оператор Юрій Бакун, завдяки яким Ping Pong виглядає як європейське фестивальне кіно.

«Ми не боялися ризикувати і показувати відверті сцени. На першій же зустрічі зі знімальною командою ми зрозуміли, що знімати будемо без цензури, якщо можна так сказати, без натяків. Ми думали в цей раз не про формат, а, скоріше, про те, як зробити максимально кіношну картинку, як отримати гарне відео на хорошу пісню, обійшовши стандарти і кліше. І ми зняли історію хлопців, які в якийсь момент дуже сильно загралися. Це такі собі демони, які сидять всередині. Мені хотілося б, щоб це відео розглядалося не як таке, що повчає, або закликає до чогось. Це історія. З початком і кінцем», – Lissa Wassabi.